Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az a férfi akivel összejárt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a férfi akivel összejártam szexelni,2 hónapja nem hajlandó velem találkozni, és azt sem engedi hogy esetleg mással legyek akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kezdek megbolondulni a szexhiány miatt, de állandóan csak a kifogásokat keresi hogy ne találkozzunk. Mondtam neki nem gond ha nem akarja, úgyis csak szex volt köztünk, akkor hagyjuk egymást. Erre minden alkalommal ha beszélünk, és megemlítem neki hogy jó lenne már szexelni, előadja hogy nagyon akarja velem és fogjuk csinálni,csak várjam ki, ne legyek mással.

Viszont már nagyon elegem van ebből az egészből. Mi a teendő? Ismerkedhetek vagy lehetek mással?

N

(Priviket kár írni, nem válaszolok ismerkedős levelekre!)


2017. máj. 7. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Idiota vagy és pont. Ekkora függésre (nem a szex hanem a pasas) nem tudok szebbet irni.
2017. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát beléd szeretett.
2017. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mellőzzük már ezt hogy szerelmesek vagyunk stb. Nem vagyunk! Néha összejártunk szexelni. Ha ennek vége lenne akkor sem dőlnék a kardomba.

Ja és nem függök tőle! Csupán megbeszéltük az elején hogy őszinték leszünk egymással.

2017. máj. 7. 12:11
 4/21 anonim válasza:
58%
Szerintem beteg lett a csavo, aztan var hogy meggyogyuljon.
2017. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem a domod, akkor nem parancsolhat Neked. Te döntesz.

S ha keresel mást, akkor érezd magad jól.

Örömmel venném, ha ilyen téren ismerkednél :)


Géza, Budapest

2017. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ultimátumot. Mondd, hogy jövőhét végén vagy találkoztok vagy részedről ennyi volt és esélyt adsz egy újabb srácnak. Magyarázatot is adhat, de az jó eséllyel csak újabb kifogás lesz és időhúzás. 27/f
2017. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd már,hogy ő parancsolgasson neked .

Nem kapcsolat van köztetek.

Milyen jogon várja ezt el tőled ?

Érdekesen gondolkodik a csávó. !!

Mi az,hogy nem engedi ? Tartozol neki bármivel is ?

Dom-Sub kapcsolatban voltatok ? hogy rád akarja kényszeríteni az akaratát ??

A státusza élő vibri volt, nem teljesít ? Akkor ennyi volt..

2017. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összejárós szexpajti egyik előnye a kapcsolattal szemben, hogy nincs kötöttség ergo ha akarsz mással mellette szexelni akkor szexelsz. Ez így hogy 2 hónapja nem fekszik le veled de te azért mással ne egy vicc.. 27/F
2017. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az ultimátumon én is gondolkodtam.

Ha nem akarja velem akkor legalább megmondaná és hagynánk egymást. Engem nem érdekel ha mással akar lenni, de valamit biztos sumákol.

Köszi a válaszokat! Ment a zöld nektek!

2017. máj. 7. 12:29
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és semmilyen sub-dom kapcsolatban nem vagyunk, fogalmam sincs mi az. Csak szimpla szex volt köztünk.
2017. máj. 7. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!