Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan jel ami arra utal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jel ami arra utal, hogy egy fiúnak nagy a szerszáma?

Figyelt kérdés
Vázolom: Szimplán sétál egy srác az utcán, van olyan viselkedésbeli momentum, vagy külső dolog ami arra utal, hogy nagy neki?

2017. máj. 4. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én utálom, ha lengedezik a farkam. Alsóból még csak hordok laza boxert, de felette inkább szűkebb, vastagabb anyagú farmereket. így ha nem az alsó, akkor a nadrág szorítja le. Azon meg bámulhatják, nem nagyon fognak látni semmit.

Igaz, nekem amúgy is elég kicsi van, 13-14cm.

2017. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem vér, csak mint ahogy írtam is elég alacsony az ingerküszöböm. Néha elég egy formás comb, vagy egy csinos kis arc is.

Utána meg már félig merev is vagyok...

2017. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: az nem rossz, milyen érzés?
2017. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi milyen érzés?

Szerintem ha kérdezni akarsz kérdezd privátban, ne offoljuk szét a kérdező kérdését...

2017. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, van ráutaló jel. Kifigyel a vége a térdnadrágból. xD
2017. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár! 😅 tapasztalatból is mondom az alacsonyabb férfiaknak (165-175 cm) nagy farkuk van 17-20 és vastag is.
2017. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!