Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy egy fiúnak/srácnak/férfinek mekkora a szerszáma? Genetika? Vagy a mérete meddig változik?

Figyelt kérdés

Picit hülye kérdés,de eddig mindig olyan kérdések voltak,hogy "ekkora jó?",meg hasonlók :D


De komolyan,nőhet e a sportolástól? xD Vagy akkorát kap az ember a sorstól amekkorát?:D

Remélem értitek mire szeretnék kilyukadni. (:

Köszönöm az értelmes válaszokat :D

15f


2009. szept. 22. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól tudom 21 éves korig van "növésben".Ezt a méretet a természet adja neked, de mivel 21.századba vagyunk lehet kapni pénisznövelő cuccokat, de nemtudom hogy használ-e.

Sőt ha jól tudom attól is változhat a mérete ha szűk alsót hordasz.

17f

2009. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és ha sportboxert hordok akkor összemegy? xD

vagy hogy értetted?:D

2009. szept. 22. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, csak akkor ha nagyon szűk és szorít mint állat, nah azt nem szabad hordani
2009. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:

Akkora amekkorát a természet "ajándékoz", a pénisznövelő praktikák és egyéb dolgok pedig baromságok, lófaszt sem használnak! Max műtéti eljárással lehet növelni, de azzal is max 1-1,5cm-ert és ehhez képest egy elég durva és drága beavatkozás!

22/F

2009. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de fiúk nem féltek ha megműttetnétek utána már nem lenne az igazi?? én tuti nem engedném meg a barátomnak
2009. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek, de igen, soha nem műtettném meg, láttam egy műsorban hogyan csinálják és kösz szépen én nem kérek belőle. Eltörik a fickó farkát és a 2 törött rész közé képződik majd egy kb. 1 centis gyógyult szakasz, arról nem beszélve, hogy naponta jópár órán keresztül súlyokat helyeznek rá ami lefelé húzza és nyújtja(nem vicc). Baromság az egész.
2009. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!