Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan jel ami arra utal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jel ami arra utal, hogy egy fiúnak nagy a szerszáma?

Figyelt kérdés
Vázolom: Szimplán sétál egy srác az utcán, van olyan viselkedésbeli momentum, vagy külső dolog ami arra utal, hogy nagy neki?

2017. máj. 4. 16:09
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Vázolom: Nem.
2017. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Látszik a nadrágján. Főleg a sétál a fiu.
2017. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2 csak ha húspénisze van :)


Aztán ha vérpénisze, akkor lehet az csak 5-6 is lankadtan, mereven meg 20 :D

2017. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor látszik a farkam, ha bővebb alsónadrág van rajtam és szabadon lengedezik a nadrágban (és világos színű a nadrág). A szűk alsó leszorítja (mert ugye alapállapotban puha, tehát le lehet szorítani).
2017. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
#3 az pont jó, mert én a húst szeretem!
2017. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Saját példával szoktam ilyenkor jönni, én nem szeretem a feszülős nadrágokat a csőnadrágokat meg a hasonlókat, mert nincs bennük elég hely. Ha alapállapotban vagyok akkor még rendben lennék, de rendszeresen vagyok félárbocon (alacsony az ingerküszöböm...) és olyankor már nagyon szűk.

Plusz ha valaki megkérdezi mekkora akkor először visszakérdezek, hogy biztos tudni akarja és ha úgy látom, hogy tényleg érdekli akkor elmondom.

Változtatni úgy sem tudok rajta... (18/5,5 cm, már ha ez nagynak számít)

26F

2017. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Előző válaszoló:

Vetted már észre, hogy bámulják?

2017. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Belôlem mindenki nagyot nézne ki, mert elég magas vagyok (188), viszonylag vállas, termetre olyan 19 centis farok illene hozzám. Ehhez képest 14-15 centi és vékony (3,8 cm). Szóval nem lehet megítélni.
2017. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron amikor amúgy is kevesebb ruha van rajtam vagy amikor strandon vagyok akkor volt már, hogy észrevettem ahogy bámulták.

Kicsit jól is esett, de többnyire csak lopva nézték amikor azt hitték nem látom.

Szóval ezek alapján egy csomószor nézhették amikor tényleg nem látom...

2017. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
neked is hús?
2017. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!