Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek undorító az, ha egy fiúnak hereviszere van?

Figyelt kérdés

A heréje felett, és mellette vastag ér van ami látszik nagyon, és emiatt lejebb is van a here.

Sajnos rólam van szó, 21 éves vagyok és még szűz. Az hogy nem voltam még lánnyal az ennek a hülye hereviszérnek is köszönhető, meg még egy pár más dolognak is...

Orvosnál voltam, de mivel a spermavizsgálat eredménye jó ezért nem műtött meg.


Lányok szerintetek undorító a hereviszér?


2017. ápr. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem láttam még sosem, de szerintem azért, mert eresebben néz ki, én nem undorodnék tőle, sőt, ez durva szóhasználat, nem zavarna.
2017. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ronda lenne, ha egy kicsit mégis az, az se undórító lenne, de szerintem nem is zavarna
2017. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, pasiként válaszolok! Nos, fel a fejjel!:)

Hasonló cipőben járunk, igaz most 26 vagyok, 20 éves lehettem, mikor kialakult nálam. Ha nem kellett műteni akkor bizonyára esztétikailag sem jelent akkora problémát. Ne izgulj!

Mióta nekem van, több lánnyal is voltam már, és egyikőjüket sem zavarta, volt aki kérdezte, hogy mi ez, mert miközben orálozott érezte, hogy valami más mint a többi pasinak. De ennyi volt a történet, nem rémült meg és szalad el.. :)


Viszont fogadj meg egy tanácsot. Nem megijeszteni szeretnélek, csak egy tanács, illetve tapasztalat.

Nekem is azt mondta az orvos, hogy nem kell műteni, de beszéltem egy sráccal akinek szintén ugyanezt mondták, és mire szeretett volna gyereket már késő volt, és nem jött neki össze(ebben aztán később tönkre is ment a házassága) szóval ő ajánlotta nekem, hogy fagyasztassak spermát, nem egy nagy összeg, de ha nem jönne össze akkor biztonsági tartalékként később lesz mihez nyúlni.

2017. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. A nők másképp működnek, mint a pasik. Ha már megvan az a bizalom, hogy ágyba bújnak veled, akkor ilyesmi már egyáltalán nem számít.


De ha téged mégis zavar, akkor megpróbálkozhatnál az alternatív gyógymódokkal. Speciális táplálkozással sokan értek már el jó eredményeket ilyen problémával. Keress fel egy természetgyógyász-táplálkozási tanácsadót.

2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj öreg a nök azt sem tudják mi az! Ha nem mondom el nekik soha nem veszik észre! Nekem is van eggyütt lehet élni vele
2017. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 redunnamed válasza:
Nincs vele gond...a barátomnak is van
2017. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!