Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex csak azért nem undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex csak azért nem undorító mert az ösztöneink ezt felülírják?

Figyelt kérdés
Egy éretlen kisgyerek biztosan undorítónak találja, ahogy a csókot is, aztán megváltozik minden.
2017. jan. 7. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kèrdès, inkább tudományos mint szexuális.

Egy gyerek szemével a szex valószínűleg egy agresszìv, undorìtó dolog lehet, aztán a hormonok hatására valóban másként tekintünk rà. Az ösztön nagy úr. Ha nem lennének ösztöneink nem is kívánnánk szóval igen ha nem lenne a fajfenntartás ösztöne az egèsz szexualitást másként látnánk valószínűleg.

2017. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hormonok a nemi éréssel felülírják ezt a dolgot.

Ha csak az alapokat vesszük, az étkezés is undorító lenne.

2017. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elso amit irsz az ok de ha nem lenne fajfenntartasvelet se lenne
2017. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#Élet
2017. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
szerintem most is undi lol
2017. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem is, de mivel normális hogy termelődnek a hormonok, egyszerűen nem érdekel. Sokat gondolkodok ezen, és nem is szeretem az egészet, mert ez egy természetes kábítószer, ami ellen nem tudsz mit tenni. Függő vagyok azért mert élek, nem magamat rángattam bele.
2017. jan. 7. 21:50
 7/15 anonim ***** válasza:
szerencsere nekem itthon mindig rendelkezesre all ez az asszonnyallat aki most a furdoben van epp, csak gyere ki curvam ellatom a bajod.
2017. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez az élet velejárója. Próbáld elfogadni. Olyan, mint mikor eszel, feldolgozod, ürítesz. Bocs, nem tudtam másképp szemléltetni. Persze, szükséglet, de magasabb dimenzióra emelten. Szeretsz valakit, ő is téged, egymás kedvére tedztek, az fantasztikus. Mind testi, mind érzelmi értelemben.
2017. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne a szex undorító ?

Sok minden leírható úgy, hogy undorítónak tűnik.

Mi a tehéntej ? Egy állat mirigyváladéka. Kérsz egy kis váladékot ?

Mi a méz ? Kb. egy kis rovar nyálával összekevert virágpor. Nem undorító ? Nyúlós nyálas valami.

És hosszan lehetne sorolni. Ilyen az élet.

2017. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Néha a tojáson akadok ki, de megszoktam és nagyon szeretem. Undorító az egész élet.
2017. jan. 7. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!