Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritál a "kényezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál a "kényeztet" szó használata szexuális összefüggésben?

Figyelt kérdés
Egy nyalcsorgato 60as sugardaddy szájából még elmegy, de sokszor látom itt fiataloktól is. Ennél csak az jobb, amikor 30-as férfiak "masztiznak" brr..

2017. máj. 4. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hehe, én is utálom ezt a szót. A masztit is. De mindenki más szavakat használ, szóval azért nem akadok ki. Nőgyógyásztól is hallottam már hogy "punci" (női orvos, pánciensnek). Amikor én azt mondtam hogy pénisz, volt aki rákérdezett hogy orvos vagyok-e...
2017. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasi francia eredetű. Alapja a passager szó, utast jelent. A konfliskocsisok Bécsben előkelősködve passagier-nak, kiejtve paszazsírnak nevezték az utasaikat, ezt a magyar kocsisok is átvették. Ebből rövidült a pasas ami már férfit jelent, majd nemrégen a pasi.
2017. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Köszönjük Emese!

2017. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, téged.
2017. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!