Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszakításos módszer, körülbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer, körülbelüli naptármódszer együtt, mindemellett gumi használata elég biztonságosnak mondható?

Figyelt kérdés

Tehát a három védekezési módszer kombinálása eléggé megbízható lehet?


Persze az óvszer használatát úgy képzelem el, hogy figyelnék rá, hogy nehogy lankadjon, használat után ellenőrizném (levegővel), illetve már az aktus legelején felvenném, és csak puncin kívül venném le a gumit. Ja és csak kiválóan síkos punciba "tenném be".


A körülbelüli naptármódszert pedig úgy értem, hogy durván megfelezem a hónapot (mert barátnőmnek hónap elején szokott megjönni), és a hónap közepétől plusz minusz 4-5 napot szexmentesen hagynánk.


A megszakításos módszer pedig egyértelmű...


Nos ezt a hármat kombinálva mekkora esélyt lehet elérni?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2016. okt. 11. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, gyököt még nem vontál, igaz? Okés hogy félsz, de azért ez sem normális.Gumi felhúz, jó szex, gumi levét, és ennyi.
2016. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha gumit használsz akkor okés.. Gumi nélkül necces.
2016. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze gumival együtt gondoltam! Így a hármat együtt. hogyne lennék normális!? Szerintem az a nem normális aki ennek az ellenkezőjét csinálja :D
2016. okt. 11. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Eleg csak a gumi, nem kell a masik ketto
2016. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor gumi plusz megszakításos, az már atombiztos? :D
2016. okt. 11. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, de peches lehet bárki. Mondjuk 1 millióból 1.
2016. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a gumit előírás szerűen használod, az önmagában is elég.

Viszont a naptáras része ilyen formában baromság, pl ha kicsit már tolódik ide oda hónap elejétől képest. Meg a peteérés napja, az az előtti 3, meg az utána levő 1 nap ami "veszélyes" de bele kell kalkulálni, hogyha nem oylan stabil a ciklus, akkor aszerint, hogy egy rövidebb ciklusnál se, de egy hosszabbnál se legyen baj. (a peteérés időpontja meg a ciklus hossza-14 napnál van. )

De amúgy a naptármódszer még így is elég gyenge lábakon áll, kb semmi jelentősége, ha még mellette gumi, meg még megszakítás van.

2016. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én leszek az az egy :((


De nem akarom átélni azt a stresszt, hogy 72 órás tablettáért rohanni :(


Ráadásul mikor egyszer szexeltünk a lánnyal, azt mondta, hogy nem vetetné el a gyereket, ha teherbe esne... Úristen olyan ideges lettem. Mondom dee!! Azt mondja nem mert fájna :D pff...

2016. okt. 11. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen rendben van, ahogy gondolkozol (az abortuszt leszámítva).
2016. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez már meglehetősen biztos módszer. De a naptár módszernek nézzetek utána, nem pontosan így működik. Plusz 72 órásat válthattok ki előre, akkor kéznél lesz a bajban! Nekem csak szexkapcsolatom van, de mivel eléggé pontos a ciklusom stb. én sem szoktam ovuláció körül szexelni ha lehetséges. :) 24L
2016. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!