Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisnak mondható, ha nemi erőszak túlélőként vonz a vadság?

Figyelt kérdés
Amíg kapcsolatban voltam eddig, soha nem tudtam igazán elengedni magam szex közeli élménykor (direkt írom így, soha nem jött létre igazi aktus a fájdalom miatt). Mindenre érzékeny voltam, a legapróbb hibát is, ha vétette a srác, elszállt a vágy belőlem. Néha, ugyan volt jel arra, hogy szenvedélyesebb lennék az ágyban, de úgy igazán nem mutatkozott meg... Pár hete egy buliban smároltam egy sráccal, és az alkohol hatása miatt valószínűleg, minden kontroll felszabadult belőlem, elengedtem magam úgy mint soha, és utána eszméltem rá, hogy vadul csókoltam nagyon, erőszakosan :(. Ezt ő szóvá is tette, és próbáltam visszafogni magam, de nem tudtam, ismét "bevadultam". Úgy tűnt neki is jó, de később elmondta, hogy erőszakos voltam, és nem érezte emiatt jól magát (másképp aranyosnak tűntem :D). Hihetetlenül vonzott ez a srác, és lehet emiatt volt, nem tudom. A lényeg, hogy nagyon élveztem a csókot, úgy mint még soha. Miután másnap ráeszméltem, hogy mi történt, mintha falak omlottak volna le körülöttem, olyan érzés volt, amikor nagy nehezen ki mertem mondnai magamban, hogy esetleg szeretem a szenvedélyt, a vadságot. Ugyanakkor mélységesen szégyellem magam, amikor affele kalandoznak a gondolataim, hogy vajon milyen lehet alárendelt, vagy dominaszerepben :( Rengeteget sírtam emiatt, értitek, megerőszakol egy vadállat (ez már több éve volt), és soha nem fogom megtudni, hogy amiatt vonz az ilyesmi, mert a történtek miatt valami furcsa kihatás ez, vagy tényleg egy vadabb típusú lány vagyok. Évekig úgy éltem, hogy szex terén egy rakás szerencsétlenség vagyok, nem tudom ilyen téren nőnek érezni magam, és erre kiderül, hogy évekig eltitkoltam magam elől az igazi énem? Félre ne értsétek, nem panaszkodni akarok, de nincs akinek feltegyem a kérdést, és nagyon szenvedek attól, hogy mi van, ha az ágyban agresszív vagyok valójában. Ráadásul a visszás az egészben az, hogy nemrég kezdtem úgy dönteni, hogy örökre lemondok arról, hogy valaha normális szexuális életem legyen, és erre ez történik :( Mindenben meg szoktam látni a pozitívumot, de most ebben, azon kívül, hogy kissé megkönnyebbültem, nem látok semmi jót. Szívesen fogadok bármilyen véleményt, csak ne szidjatok, mert így is nyomorultul érzem magam. :) 23L

2016. okt. 1. 22:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég srácok, ne írjatok annyi privátot... Lehet, hogy valamit félreértettetek, de nem szexkapcsolatot keresek :O Hogy lehet egy ilyen kérdés után ezt feltételezni?
2016. okt. 1. 22:38
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Semmi okod hogy így érzed,a többit ha érdekel irj rám és privátban elmondom a véleményem,de itt nincs kedvem megvitatni másokkal.
2016. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőre az erőszak elég durván hat(normális módon) azaz sokszor félnek a szextől vagy beletörődnek,hogy nem tudják jól megélni(a korábbi rossz tapasztalatom miatt) és az előző tapasztalataikra hagyatkozva újra ugyan úgy kezdik el megélni a szexet, durván és erőszakosabban. Vagy nincs más mintájuk vagy ez a viselkedési torna égett beléjük. Persze,hogy nem így élvezed alapból. Szerintem csak ezt a viselkedést tanultad sajnos és ezt adod tovább.
2016. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
Én is hasonlók miatt írtam neked...mint az 1es
2016. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még azt elfelejtettem leírni,hogy sok hasonló nővel beszélgettem és a legtöbbjük 2reakciót mutatott: Fél a szexről vagy durván tudja csak csinálni.
2016. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as :) Nem tudom melyik kategóriába tartozom,azt hiszem átesten azokon a fázisokon, hogy rettegtem a szextől, aztán reménykedtem jobb lesz, aztán rájöttem, hogy utálok próbálkozni. Kivétel nélkül rendes férfiak voltak a partnereim, nagyon türelmesek, nagyon megértőek voltak, és mégsem jött el soha az a pillanat, hogy felengedjek. Hiába vagyok vonzó a férfiak szemében, hiába megnyerő a személyiségem, rosszul vagyok a gondolatától is annak, hogy újrakezdjem ezt a kínlódást. Nem akarom megint átérezni, hogy szegények bármit megtesznek értem, de valójában az a bizonyos testrészük soha nem fog vonzani úgy. Kivétel nékül mindegyik barátom azt hitte, hogy na majd ő megváltoztat, pedig nem, sajnos ez nem így működik.
2016. okt. 2. 00:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa. Én is túl éltem 2 erőszakot is de sose vonzott és izgatott az hogy egy férfi erőszakos legyen velem.. 22 L
2016. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igen. Minden hat az emberre. Egy erőszak pedig elég mély nyomot hagy. A lényeg a mostani kérdéssel kapcsolatban hogy a kicsit extrémebb vágyaid vajon már régebben is meg voltak e. Ezt próbáld vizsgálni magadban.

Partnert amúgy mindenre lehet találni ha határozottan keresel.

Én még a helyedben megpróbálnék beszélni profikkal... prostituáltakkal akik ilyesmit szolgáltatnak. Az intelligensebb felé biztos jobban belelát a lelki részébe is. És hát volt már sokféle emberrel dolga.

2016. okt. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem volt extrémebb vágyam, mert a megerőszakoláskor szűz voltam. Volt ugyan ezt megelőzően valami próbálkozás egy fiú részéről, de végül csak petting lett belőle.


A prostis dolgot nem értem mire írtad. :)

2016. okt. 7. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:
A prostikra azért gondoltam mert egy hivatásos domina vagy dom sok ilyen emberrel kerül kapcsolatba. Jobb a rálátása, hogy ki miért szereti a bdsm világát. Talán kaphatsz néhány információt amik segíthetnek abban hogy jobban megismerd magadat.
2016. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!