Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritál a "kényezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál a "kényeztet" szó használata szexuális összefüggésben?

Figyelt kérdés
Egy nyalcsorgato 60as sugardaddy szájából még elmegy, de sokszor látom itt fiataloktól is. Ennél csak az jobb, amikor 30-as férfiak "masztiznak" brr..

2017. máj. 4. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem a kényeztet szó nem zavar...


De a "masztizni" szó annál inkább, mint ahogy írtad is, főleg, ha "férfi" használja.

2017. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Engem is zavar a "pasi" nevezetű rágalmazás.

-.-

2017. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
A kényeztet szó teljesen helyénvaló szerintem.20/L
2017. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi zavar benne? Szerintem pontosan írja le a szopás, vagy hasonló örömszerzés lényegét, és sokkal kultúráltabb.

A maszturbálás szó rendben van, gondolom. Mindent rövidítenek, ez sem kivétel. A kari aji után (gy.k. karácsonyi ajándék) semmi sem durva. Értem, hogy nőies, szerintem is. Majd megszokjuk.

2017. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik.
2017. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kényeztet- el, nincs bajom, a férfiaknál a maszti már határeset, de nekem is a pasi- zás az, amit nagyon nem szeretek. Az egyik nem nőtisztelő ismerősöm, ha a párja " lepasizta", akkor ő meg azt mondta a párjwra, hogy tartály
2017. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem meg a "pasi"-val nincs bajom.


A kényeztetés nekem egy, a másik kényét-kedvét leső, szolgai tipusú (es feminin) jelentést hordoz magában

2017. máj. 4. 10:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pasi és a csaj se tetszik, épp ezért sose használom őket. :) Olyan lealacsonyító szavak számomra. Amikor valaki azt mondja, hogy van egy pasija, akkor sose gondolok komoly kapcsolatra. Szerintem egy igazán mély kapcsolatban senki se nevezi így a másikat, hogy "pasim", "csajom". Akkor inkább már kedvesem, szerelmem, párom, barátom, barátnőm, akármi, de nem egy cigány szleng, mint a pasi vagy a csaj.
2017. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindennap tanul valamit az ember....

Komolyan van olyan,akit zavar a pasi szó?

Nekem nőként még nem jutott eszembe,hogy ez sértő lenne,bár engem a csaj szó se zavar.


Viszont a kényeztetés szóval nem értem mi a probléma.

Csak ezzel tudod szépen kifejezni a lassú,elhúzódó előjátékot(+ orál szexet)

Az meg a te önértékelési problémád,hogy a szavaknak nemet tulajdonítasz.

Nem a szóhasználattól leszel pasi csak szólok..

2017. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként csak úgy mondom,hogy egy normál kapcsolatban a "másik kényét-kedvét keresés" a legtermészetesebb dolog.

Ha csak a saját kielégülésed érdekel,akkor a kívül tágasabb nevű történet van,másrészt meg a 20.század feminin tulajdonságnak könyvelt el mindent,ami nem tartozik a dominanciához,tehát feltételezem te akkor puszit se adsz,nem ölelsz meg senkit,a gyerekeddel se fogsz foglalkozni stb,mert ezek mind feminin dolgok...

2017. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!