Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kellene a tudtára adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene a tudtára adni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, ami mindkettőnk számára nyilvánvaló, sőt már célozgattunk egymásnak arra is, hogy akár szexelhetnénk is, viszont itt megállt a történet. Nem szeretnék én kezdeményezni, de valahogy mégis szeretném a tudtára hozni, hogy ne hezitáljon már össze-vissza, hanem kapjon el végre...😇 Hogy kellene ezt finoman, ami még nem nyomulás, de eléggé egyértelmű?
2017. ápr. 25. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondod neki így szó szerint hidd el nem fogja nyomulásnak venni és visszautasítani sem.
2017. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó jó, de mégis? Hello Xy, lenne kedved lefeküdni velem? Ez olyan idétlen, nem?
2017. ápr. 25. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Csokold meg
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szebben körbe tudod írni. Jó ideje kedvellek de gondolom ez nyílvánvaló és arra gondoltam hogy mi lenne ha lépnénk egy nagyot előre és közelebb kerülnénk egymáshoz? pl így.
2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. ápr. 25. 22:26
 6/11 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ha értelmiségi: " Szia! Szeretnék veled egy interperszonális relációban habituálódni! "


Ha nem: " Szia! Mivel nincs közös rokonunk, csinálhatnánk egyet! "


Ha tüskó: " Szia! Teccel vaze', kő' kóla? "

2017. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. :(
2017. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nő vagy férfi vagy?
2017. ápr. 25. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Leírok neked egy módszert, szerintem segíthet. Van egy csaj, osztálytársam volt. Nem vonzódtam hozzá különösebben, de amikor akart, mindig el tudott csábítani. A módszer mindig ugyanaz volt. Úgy próbált helyezkedni, hogy nekem háttal álljon, és úgy közeledett hozzám, majd óvatosan nekem dőlt. Hátra fordította a fejét, lassan elkezdte kicsit kinyitni a száját. Soha nem bírtam ki hogy ne csókoljam meg. Ez sok év alatt sokszor megismétlődött. Nem is beszéltünk soha arról hogy most szexeljünk, jött magától. Hozzáteszem, jó csajról van szó, de nem volt az esetem, nem voltam rágerjedve. Mégis mindig fel tudott izgatni és el tudta érni hogy egymásnak essünk. 30F
2017. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2017. ápr. 26. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!