Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám a tudtára adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a tudtára adni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel néhány hónapja kezdtünk el "közeledni" egymáshoz. Már le is sz*pott, és nagyon élveztem, viszont ő azt szeretné, hogy élvezzek el a szájába. Én is szeretném, csak sajnos akárhányszor összemelegedünk sosem alakul így a dolog. Emiatt azt hiszi nem elég jó, pedig csodálatos, de mégsem olvasgathatok tippeket és mondhatom neki hogy "itt meg ott olvastam, hogy hogyan lehetnél jobb"... Mit tegyek? Nagyon szeretem őt, és amit csinál de emiatt elkedvtelenedik, hogy oldhatnám meg a problémát?

Segítsetek, köszönöm!



2016. jan. 23. 16:49
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Ne légy szemérmes,nem fog rájönni,hogy hogy jobb neked,ha nem mondod.
2016. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt értem, de akkor kezdjem el mondani neki, hogy mit hogy csináljon? nem akarom hogy kellemetlenül érezze magát

néha még magam sem tudom mi nekem a jó

2016. jan. 23. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Te még itt sem irod le, hogy mi a gond tulajdonképpen? Hogyan vársz értelmes választ tölünk, kielégitö akciot a lánytol?
2016. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez én nem értem.A szájával csinálja,akkor,hogy a csudába lehet,hogy nem tudsz oda élvezni?
2016. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"...csak sajnos akárhányszor összemelegedünk sosem alakul így a dolog."


vagyis? ott álnak az ajtó előtt a szüleitek és fülelnek vagy mi?

2016. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!