Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ki szereti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ki szereti?

Figyelt kérdés

ha a lány ki van kötve az ágyhoz, vagy akárhova máshova, és azt tesztek vele amit csak akartok?!

Bármit.

ki, mit szeret, vagy szokott csinálni?


én eddig még egy ilyen pasival sem találkoztam...

pedig kíváncsi lennék milyen ez az "alárendelt" szerep ;)

20/L



2017. ápr. 24. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kötél nélkül szoktam a másikat irányítani, izgalmas látni, hogy amit parancsolok, annak aláveti magát a másik. Persze ha teljesíti szépen amit mondok, akkor utána jöhet egyéb játék is.
2017. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jól hangzik! :P

De nyilván az ilyennél nem árt előre tisztázni a szabályokat.

2017. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Én tudok ennél is jobbat, amihez még kötözés sem kell, de sokkal izgalmasabb! ;)

Ezt már több nő is igazolta írásban számomra!;)

De nem fogom itt leírni mindenki előtt a hatalmas titkom!! :P

2017. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én volt barátnőm kötöztem már ki de csak a kezét meg a szemét kötöttem be és izgalmasnak találta hogy nem tudta épp mit akarok csinálni. :) 20/F
2017. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

csak ennyiben érdekel az alárendelt szerep? :P

am inkább az érzelmes szeretkezés híve vagyok, de ha a partner erre vágyna néha megkapná rendesen :P

kivéve ha nagyon durva dolgokat kérne, véres, meg brutálisabb dolgokba nem megyek bele!


24F

2017. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem csak ennyi,csak ennyit írtam..hallottam sokféle dologról, de még nem próbáltam..
2017. ápr. 24. 20:31
 7/16 anonim ***** válasza:
de te nem vagy se 20,sem 24 éves,és nő sem! Ilyen fétised van,és kész,kis maszturbálós
2017. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
akkor mi vagyok?:D jó tudni hogy egyik sem :D haha
2017. ápr. 24. 20:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedvelem az ilyesfajta szerepjátékokat. Az mindenképp fontos, hogy ha efféle vágyaid vannak, akkor olyan párt válasz magadnak ehhez, aki iránt teljes a bizalmad. Máskülönben nagyon rosszul (is) érezheted magad.

Továbbá alapja az ilyen játékoknak egy kulcsszó, amit mindketten tudtok, és te mint alárendelt használod abban az esetben (de csakis abban az esetben!) ha ki akarsz szállni.

2017. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ramone ***** válasza:
Szeretem az ilyet csak nagyon veszélyes dolog ez :/
2017. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!