Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok arról ha egy lány nagyon szadista, és vad dolgokat szereti az ágyban?

Figyelt kérdés

Én szeretem ha pofoznak, fojtogatnak, ha a számba köpnek, kikötöznek, tépik a hajamat, megaláznak, ha lek*váznak szex közben. Az olyasmik nagyon felizgatnak, ha beletépnek a hajamba, aztan beleharapnak a nyakamba, és a fülembe sugnak valami olyasmit, hogy "tekisr*nc". És szeretek is k*vásan viselkedni. Minél jobban fáj annál jobb. Ez taszító? Exem akivel sokáig együtt voltam, ő pont ezt szerette. De nem tudom hogy ez a férfiak többségénél hogy van.

(Hozzáteszem, nem vagyok se k*va se r*anc.)



2016. nov. 27. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél durvábbat is.F
2016. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár alkalmasra tökéletes! De nem kapcsolatra. És a szadista a másik fél, te a mazochista vagy.
2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden durvaság tetszik nekem.
2016. nov. 27. 19:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Ugy értettem hogy szadista dolgokat szereti. Nem ugy ,hogy en vagyok a szadista.
2016. nov. 27. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, akkor mazochista vagy. És pár körre jó.
2016. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nagyon bejönne. Szeretem a BDSM-et mindkét oldalon. Mindent megcsinálnék veled, amit csak szeretnél és a fantáziámból kitelik. Határ az, hogy egészségkárosodást nem okozok, sem testi sem lelki értelemben, de ami ebbe belefér, meggyötörlek minden változatban.

Nekem bejön mind, amit leírtál. Sőt még ennél több is. Kikötözés, bilincs, durva szopatás, érzékszervek korlátozása szájpecek alap. A többi meg innen indul.

A ribacosan öltözködő, viselkedő lányok nagyon bejönnek. Tőlem biztos kapnál néhány merész darabot. Végre valaki aki szereti és fel meti venni.

Nekem nagyon bejönnek a vágyaid!

2016. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéd pofozás oké, de nem fojtogatok senkit. A szádba köpés is mehetne, nincs abban semmi, sőt jó is átcsuratni egymás szájába az ondós nyálat. :) Hajtépés belefér, de szolidan, ribizés is mehet olykor, ha szeretnéd, de nem mindig. Popsipofozás vérvörösre is remek szerintem, eddigi barátnőim szerették, kötözésről, bilincsről, pálcáról stb. nem is beszélve. De mindennek van egy határa.
2016. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm ;)
2016. nov. 27. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

#6-os vagyok ismét. Néhány ötlet, amit nagyon szeretnék Veled megcsinálni:

- Hajtépés: az alárendelt feletti dominaciát kifejező játék, hogy szavak nélkül, a hajánál fogva cibálva irányítja, vezeti a dom a subot.

- vízbe nyomás: a vizes játékok nagyojn bejönnek. Kényszerített zuhanyok hideg vízzel, gyötrés erős vízsugárral, víz alá nyomás, légzés kontroll víz alatt. Nyaranta szabad vízben is nagyon jó ezeket játszani.

- Bilincsek: a kedvencünk, több is van. Többféle helyzetben szoktuk alkalmazni, kezek összebilincselése, kezek nyakörv karikájához tarkó mögé, kezek fej fölé valamihez kikötve,

lábbilincs önmagában, vagy a kézbilinccsel összeláncolva

- kötözések: gúzsba kötés, melltartó-kötés

- függesztések: sportboltban vett antigravitációs csizmát használunk fejjel lefelé lógatáshoz, kezek elül vagy hátul összeközve csigára felhúzott kötéllel, úgy hogy csak a lábujjad éri a talajt.

- szemtakaró, maszk — az érzékszervek korlátozása nagyon izgató

mivel információink legnagyobb részét látás útján szerezzük, ha ezt az érzékszervet kikapcsoljuk, a többi sokkal érzékenyebbé válik, az érintések sokkal jobban hatnak

- csikizés, csalánnal gyötrés

- szájpecek: a karikát szeretjük. Néhány perc után elindul a nyálfolyás, ami izgató és megalázó egyszerre

- elektromos sokkoló: Szlovákiában vettük millitary shopban. Ott nem minősül “közbiztonságra különösen veszélyes tárgy”-nak. Elektromos kutyanyakörvet is szeretnénk kipróbálni.

Mivel switch vagyok, ezeket adni és kapni is szeretem. Kapni azért, mert szeretem feszegetni határaimat és fejleszteni a tűrőképességemet. Adni azért, mert örömet okoz, ha ez a páromat izgatja, és izgató a pattanásig feszülő felizgatott teste, miközben örömmel adja át a teste és lelke feletti rendelkezést.

Úgyhogy ha van kedved, ezeket vissza is adhatod nekem, nagyon izgatna az is.

2016. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
legyél a feleségem pls
2016. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!