Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok arról ha egy lány nagyon szadista, és vad dolgokat szereti az ágyban?

Figyelt kérdés

Én szeretem ha pofoznak, fojtogatnak, ha a számba köpnek, kikötöznek, tépik a hajamat, megaláznak, ha lek*váznak szex közben. Az olyasmik nagyon felizgatnak, ha beletépnek a hajamba, aztan beleharapnak a nyakamba, és a fülembe sugnak valami olyasmit, hogy "tekisr*nc". És szeretek is k*vásan viselkedni. Minél jobban fáj annál jobb. Ez taszító? Exem akivel sokáig együtt voltam, ő pont ezt szerette. De nem tudom hogy ez a férfiak többségénél hogy van.

(Hozzáteszem, nem vagyok se k*va se r*anc.)



2016. nov. 27. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A szájbaköpésen kívül a többi bejön, de csak játékosan, nem akarnám hogy nyoma maradjon bármelyiknek is a fenekelésen kívül.
2016. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, nekem ez kegyetlenül bejön! :)


25/F

2016. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszaidat kimerítően és meggyőzően megkaptad :-) Még csak annyit, hogy ha Budapesten vagy elérhető közelségében élsz, akkor személyesen látogass el néhány BDSM találkozóra, buliba... vagy ha vidéken, akkor csatlakozz a helyi önszerveződésekhez. Ezekben esetleg tudok tippeket adni privátban is.
2016. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!