Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lógós mellek, nagyon lohasztóak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógós mellek, nagyon lohasztóak?

Figyelt kérdés
Ha van egy 30- as nő,2pici fiú anyukája.Ránézésre telljessen rendben van,szép arc\jó alak amit akár egy két tini is megirigyelne..csak a mellek lógnak.Titeket férfiakat( nem a kisfiúkat) mennyire befolyásol az ilyen cici,ha amúgy minden rendben van a nőn?
2017. ápr. 23. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nos, hát nézd!

A vén kecskének is jobban ízlik a zsenge borsó. Viszont tudja, hogy le kell mondania róla, be kell érnie azzal, ami jut.


"Titeket férfiakat( nem a kisfiúkat)"


Tehát a fentiek szerinti diszkrimináció érthető, csak nem korrekt. Van benne egy adag rosszindulat.


Ne értsd félre, én is tudom hogy sok fiatalnak eltorzult ideálja van (szilikonvölgy), és az tényleg nem helyénvaló. De nem általánosíthatsz!


Visszatérve a kecskékhez: Az öreg kecske inkább megalkuszik, csakhogy a szükségleteit kielégíthesse. A fiatal kecske még lelkes, maximalista, és a borsót aszerint válogatja, hogy el tudna-e lenni rajta élete végéig ;-)


Persze az se mindegy mennyire lóg, mekkora a méret, alak, mennyire állnak szét, és mennyire passzol a test többi részéhez ;-)

2017. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz tök jó nő...

Amúgy senki sem hibátlan.

2017. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kép alapján könnyebb lenne a válasz. De én speciel imádom a lógós ciciket is.

34F

2017. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mennyire lógnak, mikor lovagolsz csattognak?
2017. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én se tudom, hogy a 26 éves véleményemre mennyire adsz.


De gondolom, hogy egy érett férfit keresel magadnak. AKi tisztában van vele, hogy 30 vagy, és nem 18 éves tini, akinek már nem áll ugy a melle. 2 gyerek anyukája, aki után azért már van valami. Ha bejosz bárkinek is, hidd el, nem a picit logo melleidre fog osztontosítani.


Egy not egyben kell nézni, nem csak a melleit. Van egy nonek esze is, arca is, megjelenése, kisugárzása, viselkedése, mozgáskoordinácioja, tartása, feneke, combja, dereka. Annyi minden más alapján itélunk meg egy not, hogy az az egy (tudom hogy ketto :D ) nem számít.


UI: mind a mellett fontosabb a segg, comb, has. Azon lehet dolgozni, azon tudsz alakítani, a melleden nem.

2017. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bazsixxx ***** válasza:
Egyáltalán nem. 24/f
2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!