Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszebek a csajok, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszebek a csajok, de nem tetszenek a női mellek és a széles csipő, mit tegyek? Sztem ronda.19f

Figyelt kérdés
de a lányos arc az szép. meg úgy a megjelenés, de meztelenűl ronda egy mell. nagyapáim malacai tőgyére emlékeztet :S fiúk nem vonznak. eddig egyszer volt vlami langyos, de az nagyon régen történt, 133 évesen csók egy lános arccu hosszú hau oztársammal. azótaezeréveltelt de nem is vonzódtam farkához csak szerelmes voltaam belé, de csak mert lányos. a pzichológusom szerint is.
2017. jan. 8. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre vannak az antinők, női arcvonások meg vannak, de....
2017. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy gyere össze egy átoperáltatott arcú férfival...
2017. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik minden női mell. De azért vannak, amik tényleg szépek. Meg nem csak az a szép egy nőben. Én pl. fenékmániás vagyok. Meg szeretem a szép puncikat. Sosem gondoltam rá, hogy azért fiúval jöjjek össze, mert valakik melle nem tetszik (akár aktuális barátnővel is megeshet, hiszen nem mindjárt láttam a melleit is). Legfeljebb nem arra fókuszálok. De ha Téged túlságosan zavarnak, akkor lehet, hogy biszexuális vagy, vagy ilyesmi.
2017. jan. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!