Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak férfiak! Más is ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Más is ezt tapasztalta, mire 40 éves lett?

Figyelt kérdés

Annak idején még 8 a általánost jártam, azt gondoltam, hogy a nők hűségesek, kevésbé érdekli őket a szex és kb 10-ből egy nő van, aki megcsalja a barátját, de az is azért, mert szajha.

Aztán eltelt 25 év és azt látom, hogy pont fordított az arány, 10 9 simán félredug, csak nagyon jól titkolja.

Ami a legzavaróbb számomra, hogy nem csak a "fejemre van írva, hogy szajha vagyok" nők, hanem full normális, totál hűségesnek tűnő nők is olyan természetesen tartanak szeretőt, hogy eszem megáll.

Nagyon keresni kell a hűséges nőket, de ma már azon se csodálkoznék, ha a maradék hűséges nőismerőseimről is kiderülne ez meg az.


2017. ápr. 20. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, a te tapasztalataid alapján...van benne igazság, de szerintem nem ennyire rossz a kép...szerintem 10- ből max 5 csaj jár félre, de lehet, hogy csak 4 :-).
2017. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is 40-es vagyok, épp most ért egy hatalmas csalódás ebben a témában. Tavaly szakítottunk a párommal, előtte 7 évig voltunk együtt. Amíg együtt voltunk, 100%-ig megbíztam benne. Mert egyszerűen nem jöttek olyan megérzéseim mint előtte más nőkkel, hogy tán van valakije, vagy flörtöl, stb.

És én sem tettem semmi olyat mellette, nem is volt rá igényem, késztetésem.

Nagyon jó érzés volt hogy végre találtam valakit aki nem kacsingat félre, nem kell örökké ilyenen stresszelni, mert megbízhatóak vagyunk mind a ketten.


Aztán utólag, a szakításunk után fél évvel derült ki hogy bizony annak idején megadta a telefonszámát pl. a boltos fickónak, aki azóta is irogat neki. Meg a másik üzletben a fiatal csődör hentes srácnak... meg az önkormányzati ügyintézőnek...

És vajon miért irogat még mindig. Biztos nem állt kötélnek a párom annak idején, biztos lekoptatta... persze, biztos!

Borzasztó érzés és rossz tapasztalat hogy akiben azt hiszed megbízhatsz, abban sem bízhatsz meg.

Kicsit tartok is tőle, hogy ezek után nem fogok tudni senkiben megbízni, mérgezni fogja a jövőbeni kapcsolataimat akár lesz alapja, akár nem.

2017. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10-ből 5 biztos ilyen és az exem is ilyen volt! Azt hittem hogy ő nem ilyen csak a végén jöttem rá hogy mással is dugott!
2017. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 40 éves, de szinte ugyan így érzek meg gondolom, ahogy itt írjátok. Menyasszonyom volt, teljesen normális, kis csinos, nem kihívóan öltözködő, komoly párkapcsolata volt csak, kedves, aranyos, segítőkész, totál jól kijött a szüleimmel is. Aztán egyik nap kaptam egy e-mailt a barátnőjétől, amiben benne volt a beszélgetésük. Nem akartam elhinni, amit abban olvastam. Hagyján, hogy megtudtam, hogy szinte végig csalt egy sráccal(igaz évente csak párszor, mert külföldön él), de emellett is volt 4 egyéjszakása. Ami viszont totál hazavágott a stílus. Nem ismertem rá, mintha nem is az én párom lett volna, na meg az, hogy nem is az volt, hogy na akkor sokáig fűzte a srác, aztán épp rosszban voltunk és végül elcsábult, de hogy megbánta, hanem mintha csak arról beszélt volna, hogy elment a boltba és én nem is lennék. Ráadásul az én kis szerelmem azt se tagadta, hogy a farkáért van oda, mert hogy milyen szép méretes meg milyen jó eres és hogy egész nap ellene vele.

WTF? Azt hittem lefordulok a székről, utólag az is kiderült, hogy az anyja, akit szintén kedveltem meg szerettem, még simán falazott is neki. Szétmentünk, utána boldog-boldogtalannak elmeséltem, aztán azt vettem észre, hogy van egy rakás sorstársam. Azóta én se nagyon bízok a nőkben, nyitott szemmel járok és sajnos tényleg így van. Ha nem is 10-ből 9 nő, de egy 6-7 biztos van, akinek van rejtegetnivalója.

2017. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen is ezt tapasztalom... :)
2017. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem védek senkit, de amelyik nő megvan b.va rendesen, az nem lép félre. Legalábbis ez a tapasztalat, amit kollégáimmal megosztunk egymás között :D

30F

2017. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"amelyik nő megvan b.va rendesen, az nem lép félre."


Bár ilyen egyszerű lenne!

Ez maximum egy tényező az 1000 közül.

2017. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy magas lóról lehet nagyot esni.

Most tényleg nem megbántani akarlak, de szerintem ez kb közhely, hogy a pali, aki azt gondolja, hogy mekkora király az ágyban, rájön hogy az ő párja se tiszta. Persze nézhetjük úgy is, hogy valóban nagyon jó az ágyban, de ez szerintem x idő után már nem elég a nőknek, vágynak az újra.

2017. ápr. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!