Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Világos, pihés szőrzetről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világos, pihés szőrzetről vélemény? Taszító vagy nem zavaró?

Figyelt kérdés

Nagyon világos, puha (pihés), rövidke szőrszálakról van szó amik a kezemen, lábamon, hasamon vannak. Eddig soha nem nyúltam hozzájuk, de félek ha lesz barátom zavarni fogja. Hagyjam a dolgot vagy inkább távolítsam el?

19/L


2017. ápr. 18. 00:04
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna,

szerintem ,hagyd amíg ilyen

2017. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a dolgot. Egyáltalán nem lesz zavaró, emiatt ne aggódj. 26/F
2017. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Finom az, jó érzés csókolgatni, ne parázz.
2017. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit se csinálni vele. Nekem is ilyen a barátnőm.
2017. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a világos, pihe szőrszálak nagyon szexik. Szerintem hagyd.
2017. ápr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ilyen volt, sosem zavart. Őt magát zavarta csak, főleg mert attól tartott, hogy engem zavar. Első randinknál is utalgatott rá, hogy ő pihés stb, meg mikor láttam meztelen is magyarázkodni akart zavarában, de nem hagytam neki :D


Soha nem zavart, nem is fog zavarni, és úgy vélem, hogy ez normális embert nem is kell hogy zavarjon. Akit ez zavar, az nem a lányt, hanem a testét szereti, ezt tartsd észben. ;)


21F

2017. ápr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Le ne szedd. A legtöbb férfinak tetszik, főleg meg ha világos. A barátnőmnek ilyen rövid, világos, még a pu...jánál is. Ő is le akarta szedni. De már rájött hogy igy jobb neki is , de főleg nekem. Én imádom.
2017. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A világos pihés szőrt imádom a hason, meg ott lent is, persze kérdés, hogy Neked hol lehet zavaró?!
2023. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Hagyd meg. Lehet a jövendőbeni barátod sem fogja zavarni. Lehet intim helyen sem fogja zavarni, bár ott nem tudom milyen a szörzeted.
2023. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!