Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra zavaró lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra zavaró lenne?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt megreccsent a bőröm és megnyúlt. Most sokat is fogytam ezért csúnyán ráncosan lóg a bőr. Lehetek még ettől szexi és kívánatos egy férfi számára?
2017. ápr. 13. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha terhes voltál gondolom van férjed / barátod már csak neki kell megfelelned, ha neki jó vagy miért kell mással foglalkoznod?
2017. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Persze van csak ő neki már annyira nem tetszik a testem mint előtte és kíváncsi vagyok mások véleményére
2017. ápr. 13. 19:09
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem lenne vonzó őszintén 1-es vagyok, de mint írtam , ha a párod elfogad ne foglalkozz másokkal, hogy mit mondanak így velem se. (mondjuk kérdezted én meg őszinte voltam legalább) 37F
2017. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel szépen visszahúzódik, és kész. Kajak nem értem a férfitársaimat, ha valaki szülne nekem egy babát, akkor imádnám azt a nőt, nem pedig a hasán centivel nézzem, hogy mennyire feszes a bőr, és mennyi a stíria.
2017. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
*stria
2017. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Igen, zavaró lenne
2017. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

Elég baj ha neked a gyerek = teher...

majd lemegy az a has... vagy nem. Tőled függ.

2017. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

A jovo FERFIAI!

Lehet lepontozni de ezt muszaj leirnom.

Undoritoan gusztustalanok vagytok.

Meg sem erdemlitek a noket es hogy gyereket szuljenek nektek!

Az hogy megnyulik a borunk a terhessegtol arrol nem tehetunk.

Az hogy ti pocakot novesztetek es a sort kezben fogva dogletek a kanape elott es mi megis hozzatok bujunk ez a szeretet.

Ti meg ki lennetek akadva par megnyult bortol.

Kerdezo! Ez ellen sajna nem tudsz mit tenni,nem mindenkinek a bore olyan hogy kepes a novekedessel tartani a lepest.

Edzessel sportolassal lehet rajta segiteni de ha a parod szeret minden apro csikra buszke lesz ami a kisbabat 9 honapon at vedte ☺

2017. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
#8 itt nem arról volt szó, hogy a párom elfogadom e így...természetesen el, hisz gyereket szül ezzel jár. De a kérdező számomra idegen és így írtam neki, hogy engem nem vonzana egyáltalán. Sört nem iszok (alkoholt sem), nincs pocakom se, mert edzek :D 37F
2017. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

#9 akkor te tokeletes ferj vagy es szerencses hogy a feleseged nem abrandul ki beloled :D

De itt nem az volt a kerdes,hogy a kerdezo neked bejonne e igy mert nyilvan nem hisz nem ismered. Hanem ha a felesegedrol lenne szo akkor elfogadnad-e es mint most leirtad igen! Szoval tultargyalva! Minta es szereto ferj vagy atmentel a vizsgan :D

2017. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!