Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az zavaró, hogy alig van ondóm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró, hogy alig van ondóm?

Figyelt kérdés

5-10 perces maszti után 1, max 1.5 milliliter szokott jönni és alig van benne sperma, főleg csak az átlátszó jön.

19 éves leszek.


2017. ápr. 16. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Menj el egy ondológushoz...
2017. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ajánlom, hogy keressen fel egy urológust. Átlagosan egy-egy ejakulációkor 3-7 ml lövell ki a pénisz, benne a férfiak 40-360 millió ivarsejtjével.

2017. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Ez biztos, hogy igaz? Én azt olvastam, hogy 3 az már az átlagos teteje és 2.5 felett lehet csak spermát adományozni, mert az ami túléli a fagyasztást vagy mi... Pontosan nem tudom, de 7 az rengeteg, szerintem annyi senkinek sincs.
2017. ápr. 16. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy annyira nem vagyok oda, mert amúgy sem szeretnék gyereket.

Az érdekelne, hogy szexuálisan zavaró, taszitó e?

2017. ápr. 16. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Amennyiben több napos vagy hetes önmegtartóztatás után hatalmas izgalmi állapotba kerül a férfi lehetséges ekkora mennyiség is. Az nem több, mint egy evőkanálnyi. Szexuálisan vissza taszító-e? Erre nincs teljesen megfelelő válasz. Hiszen több fajta nő létezik. De amennyiben óvszerbe élvez el, akkor nem látszik a mennyiség. Illetve két jó oldala is van: kevesebbet kell takarítani.

Nem szeretne gyereket? Lehetséges, hogy most ezt gondolja, de gondoljon a jövőre. Biztos, hogy 10 év múlva sem szeretne? Akkor meg már bánni fogja, hogy nem ment el vizsgálatra.

A spermabankba tökéletes sperma mintákat lehetséges csak leadni. Sajnos az Ön mennyisége nem éri el az alsó határt sem, ezért ajánlom a szakorvost.

2017. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni ez a szakmailag ellenőrzött cikket:

[link]

2017. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal az infóval miért nem segíted a kedves hozzászólükat, hogy hetente hány alkalommal vered ki a faxod?


Hanyagold a masztizást, HETI egy alkalomra, hidd el nekem, sokkal több lesz mennyiségre is és sokkal több "fehér" is lesz benne!

2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Közben utána olvastam és semmiképpen sem elegendő, na mind1.

Amúgy 2 naponta 1x önkielégitek, de volt hohy már 2 hétig hanyagoltam és akkor sem volt sokkal több.

2017. ápr. 16. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. :D
2017. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!