Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok S/M társkeresésb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok S/M társkeresésben? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A címben említett téma érdekelne, de nem nagyon tudom hol kéne elindulni. Nem tudom hogy lehet-e más oldalak linkjeit megosztani, így inkább nem írom le hol próbálkoztam eddig, de sajnos nem sok sikerrel. Vagy a gyors örömökre hajtanak egyesek, vagy megmarad plátói szinten. Akiket esetleg érdekel ez a téma, hogyan szoktak ismerkedni, felfedezni a másikat akit érdekel?


(főleg a szubmisszív oldal jön be, petplay, fenekelés, alázás, néhány bizarrabb dolog, ilyesmik)


Köszönöm szépen :)



2017. ápr. 14. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalon probalkoztam en is de semmi !f
2017. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nalam folyamatosan jelentkeznek 19-25 evesek, De nem vonz az h egy ennyire fialal sraccal jatszak.

A korodbeliek meg nem eleg erettek ra, szar dolog de keress egy fizetos dominat

2017. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Smpixien sok a kamu.

Saját tspasztalat.

Dom f

2017. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
DDLG esetleg? Mert akkor lenne egy "ismerősöm", aki nem csak plátóit és nem csak egyszeri, gyors örömöt keresne :-)
2017. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kitartás! Találsz azokon az oldalakon, de válogass! Légy óvatos! Előbb utóbb sikerrel jársz!
2017. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Személyes ismerősökön keresztül. Sajnos a többi dolog túl kockázatos.

23N

2017. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem ha kitartó vagy és kellőképpen körültekintő akkor az smpixien vagy az eropolison fogsz találni neked megfelelő személyt (nekem nem sikerült, de nem is voltam türelmes:)

26F

2017. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik.

Most megtalálhatsz.

2017. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én így ismertem meg a feleségem.
2017. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én régen pixie-n ismerkedtem, ma már szabadúszó vagyok, bár gyanítom, hogy nálad a "gyors örömök" kategória lennék, mert tartós párkapcsolatot nem keresek. Tartósabb subjaim voltak mindig is, de nekem ez kapcsolattal együtt nem játszik. Egyébként ha elég kitartó vagy, nekem egy csomó ismerősöm ismerkedett meg pixie-n, csak nem árt elmenni élő talikra sem, úgy komolyabban vesznek.


30F/Dom

2017. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!