Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves férfi, hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, hogyan lehet még szűz?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok ,és még szűz! Senki nem gondolja körülöttem. Rengeteg alkalmam lett volna! De ugyebár a volna nem játszik ! Prostiknál nem voltam ,az nem számít szerintem.Minden más történt , csak épp a közösülés nem jött össze ! Soha ! De kiváncsi vagyok milyen . Se meleg nem vagyok, a kérdés pedig nem kamu ! A helyzet tudom ,hogy gyászos , ilyen választ nem kérnék ! Köszönöm tudom magamtól is :-)
2017. ápr. 12. 20:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az a tré hozzáérni is hozzáért ! De be nem ment már :-( Igen volt amikor stresszes lettem ok nélkül. Pedig elvileg jól nézek ki,tanult vagyok,de ez ebben a témában nem számít !
2017. ápr. 12. 21:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ebben a korban nem art ha mar van egyfalyta kiforott szexualis tapasztalata a ferfinek.Milyen hulyen nezne mar ki ,h tok jo megjelenesed van okos jo egzisztenciaval dominansi megjelenessel viseljedessel amikor arra kerul a sor ugy viselkedsz mi t egy kezdo 15-16 eves na azert az tre es eleg nagy kontraszt.igaz en fiu vagok es meleg ,de ez itt nem szamit
2017. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
22:16 Abszolut igazad van ! Köszönöm ,hogy írtál !
2017. ápr. 12. 22:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem add magad könnyebben és akkor rögtön nem leszel szűz.
2017. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi kell hozzá hogy 30 körüli szűz pasas legyen az ember?


A legegyszerűbb! Nem vékony, nem izmos... szóval vagy macis vagy dagadt. Aztán ha ezen nem tud változtatni akkor 70 évesen is szűzen fogják temetni.


A te esetedben más lehet a baj. Lelki betegség

2017. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Folyamat sportolok most is. De régebben 6 évig folyamatosan ökölvívtam hobby szinten. Testalkatom szerintem jó. Igen a lelki problémák azok vannak/voltak sajnos !
2017. ápr. 14. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!