Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak miért szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak miért szeretitek, ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés

Mindenki meglepődik amikor azt mondom hogy még szűz vagyok..es hogy ez nagy 'kincs' és a jövőben értékelni fogja a párom. Meg hogy ettől még inkább vonzó egy lány.. De miért? :o

17/L



2017. febr. 25. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
18 év alatt nem lehetsz itt amúgy...
2017. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jobb ha nem szűz :))
2017. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Manapság inkább azt szeretik jobban, ha nem szűz, mert egy szűz lány ”béna”. Én pont, hogy a szűz lányokat szeretem, mert szeretek tanítgatni.

18/F

2017. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát én is szűz vagyok még 19. És két fiú is azért dobott, mert szűz vagyok. Béna leszek, nem lesz majd jó mert túl körülményes, óvatosnak kell lenni, az undoritó is,mert vérezhet kicsit, nekik nem kell olyan csaj aki életében nem szop.ott még és nem tud du.ni Az egyikük 24 éves egyetemista pasi volt. 4 hónapig jártunk és csak utána mondta, hogy inkább tapasztalt lányt akar az ágyban. A másik srác 22 éves volt annak már else mertem mondani, de amikor hivatalosan is járni kezdtünk elmondtam neki, aztán kidobott az is, mert ez ma már ciki,gáz, undorító, fúj. Én már nem is merek barátkozni a férfiakkal.:(
2017. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vulgárisan hangzik szóval elnézést az összes érintettlen lánytól, de összesen két gyakorlati oka van annak hogy miért jó az ártatlan lány.

1 mondhatni 0 kilèteres senki nem tett vele még semmit tehát a nőnek nincs összehasonlítási alapja hogy mekkora a pèlo meg a technika és nem kell minden fertőzéstől meg betegségtől tartani a pasinak más pasiktol....

2. A pasi saját ízléséhez igazithatja az együttléteket tehát ez is csak egy pozitívum


Lelki oka is van millió amitől ez romantikussá válhat de szerintem ez a két fő indok :D mindenesetre minden tiszteletem azoké akik nem a tejfogaikkal egy ütemben veszítik el a szüzességüket

Csók hölgyeim :)

2017. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4, Nyugi, találni fogsz egy szerető pasit! ;)

Kérdező: Egyébként tényleg értékelendő, ha egy lány a mai világban 17-20 évesen még szűz! :)


3-as voltam.

2017. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokuk nagyon lelkes és iszonyú szexi, hogy könnyen belepirulnak az első aktusba. Kíváncsiak, játékosak, nem romlottak meg lelkileg, mert nem használták ki őket, nem besavanyodottak.
2017. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem szeretem
2017. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

4-es! Szerintem veled van a baj, es nem a volt barataiddal! Ha egy felnott ferfival jarsz, akkor miert varod el tolle, hogy 4 honapig ne legyen szexualis elete?! Szerintem te meg huztad volna vele 1 evig is...!


Egy felnott ferfi megerti, hogy egybol nincs szex, kell egy kis ismerkedes, de aztan elhuzni honapokig, inkabb vegyel magadnak egy haziallatot, az jobb mint egy ferfi, azt lehet szeretni, olelgetni, babusgatni, puszilgatni! Ha felnott ferfira vagysz, akkor ne csodalkozz hogy megakar ba.ni! Egy normalis ember eleteben odatartozik a szex is! Ferfi szempontjabol ez egy nagyon undorito dolog tud lenni, elveszitheti a ferfi az onbizalmat is, es azt hiszi vele van a baj!


Ha szuz vagy ismerkedj veled egykoru fiukkal, akik meg tapasztalatlanok, mint te, es meg varnak honapokig a szexel, vagy ha mar kell nallad idosebb ferfi, akkor egy ido utan legyen mar szexualis eleted is vele, mert ha nem egy normalis ferfi megfogja unni, hogy o a haziallatod, aki a kicsi felenk agyadat es lelkedet apolja es felneveli, aztan mikor kinyilik a csipad akkor meg.asz mas, mert benne mar csak a baratod latod, vagy a haziallatot...!

2017. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9# szerintem itt nem azt kéne megfogalmaznod, hogy mi a véleményed rólam és stb.


Nem tudsz SEMMIT!


Azért csak 4 hónap után jött volna szóba a szex, mert heti 3x láttuk csak egymást. Annyi idő alatt viszont nem igazán sikerült még megismernem, amikor aztán komolyabbra fordult a dolog és arról volt szó, hogy szexelünk, akkor egyszer csak azzal állt elő, hogy mégsem szeretne lefeküdni velem, mert szűz vagyok és neki egy tapasztalt lány kell. Szerinte bénán csókoltam nagyon, szerette volna, ha kihívóbb ruhákat is hordok, nem tetszett neki, hogy abszólút semmi sminket nem használtam. ( adok magamra így is, ápolt vagyok!) Az a baj, hogy sajnos nem mondta ezeket elötte, és nem adta jelét, hogy ennyire béna vagyok és nem tetszem neki. Akkor nem értem azt sem, hogy miért akart velem járni. Nem tudom, lehet csak du.ásra ment, de akkor meg nem várt volna 4 hónapot. És igazából arról van szó, hogy a másik srácnak is leginkább az lehetett a gondja, hogy szívbeteg vagyok és nem jó a balkamrám. Nem futhatok, nem sportolhatok semmit. Mert nagyon gyorsan verne a szívem és hamar elfáradok. De ugyanúgy szexelhetnék mint bárki más!!!! Nem halálos a betegségem. Hagyjuk is, könnyű így ezt mondani tudod? Csakhogy nem ismerjük egymást, nem tudod,hogy milyen volt a kapcsolatom ezekkel a srácokkal. Igen, én is hibáztam, elöbb észre kellett volna vennem, hogy ez nem lesz így jó.

Azt meg légy szíves had én döntsem el, hogy kivel mikor, mennyi idő után fekszem le. Fontos a szex, persze hogy az. De bocs,nem rakok szét a lábamat 2 - 3 hónap után. Amúgy meg ez nem csak rajtam múlik. Ha tart ott a kapcsolatunk, tényleg szeretem a másikat és ő is engem, akkor akár 2 - 3 hónap után is lehetne szex. Nem akarnám, hogy éveket várjom rám az illető. Én is akarnám a szexet, de jobb szeretem elöször megismerni a másikat és azért olyan emberrel elveszíteni majd a szüzességemet aki a párom, a szerelmem. Nem kell éveket várni!! Kérlek ne én legyek a téma.


Szia

2017. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!