Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan halnak meg szűzen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan halnak meg szűzen? Mennyire valós, hogy én úgy fogok? 18L

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg úgy gondolom, hogy soha életemben nem fogok szexelni (leszögezem nincs semmi fogadalmam vagy ilyesmi). Tudom, ezzel még sok fiatal dobálózik, ahogy azzal is pl, hogy sose lesz gyerekük és 10 év múlva ott vannak házasan két gyerekkel.

De vajon ez mennyire reális, mert én TÉNYLEG így gondolom. Nincs ilyen statisztika, hogy hány ember hal meg úgy-akár 40+ évesen is-, hogy sosem szexelt? Vagy ismertek ilyet, vagy aki elmúlt 35 és ártatlan?

Mert én azt látom, higy még a legcsúnyábbaknak is mindig csak jut valaki.



2017. jan. 26. 19:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Megkérdezhetem, miért gondolod úgy, hogy sosem fogsz szexelni?
2017. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Miért gondolod azt? TAlán aszexuális vagy?
2017. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Én 22 vagyok, lány és szűz. Szerintem én tutira így fogok meghalni, mert már *** kapok ettől az állapottól. Ha nem változik a helyzet fél éven belül, alkoholmérgezésben fogok meghalni, a saját kezem által.
2017. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
De szeretlek ilyenkor titeket lányok :D
2017. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Annak ellenére mondom én is ezt, hogy már barátnőm is volt fél éven keresztül.


Rengeteget hajtottam alkalmi szexre, de kiderült hogy szeretet nélkül nem tudok ilyenekbe belemenni.


A jófiút adom inkább, hogy közel legyenek hozzám a legkedvesebb barátaim, hátha rájönnek, hogy én lennék az akivel összejöhetne minden.


De eddig mindig úgy alakult, hogy a másik fél feladta, csalódást és árulást tapasztaltam.

Én meg csak mosolygok magányosan, és várok tovább, hogy egyszer valaki észrevesz.


Tudom, hogy léphetnék én. De túlságosan hiszek a sorsban.

Csak nem tudom mi lesz.


Pacsi lányok.

2017. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
62%

Ha sikerült lelki társra találnom, az azért nyugodtan felveheti vele a kapcsolatot! :o


20 F, és jóképű!

2017. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok aszexuális. Igazából kívánom a férfiakat, csak valahogy ők nem kívánnak engem :D

Jó na, igazából az van, hogy sosem csókolóztam még, mert (ellentétben az osztálytársaimmal, senkivel bem kerültem olyan helyzetbe 17 éves korom előtt. Azóta néhányan próbáltak megcsókolni, én viszont hátráltam mert biztos szörnyen béna vagyok és nem akarok nevetségessé válni. Ez pedig már nem fog változni.

Nem vagyok valami szépség amúgy, de nagyon csúnya se, olyan gyenge átlagosnak lőném be magam.

2017. jan. 26. 20:05
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

Reprezentatív statisztikát nem hiszem, hogy találsz róla. Egy felmérésben, amit láttam, 4% volt azok aránya, akik sosem vesztették el a szüzességüket.


Miért halsz meg szűzként? Ennyire csúnyának tartod magad?

2017. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Dr. Spleen, mikor és miért is? :D
2017. jan. 26. 20:07
 10/34 A kérdező kommentje:
Dr. Spleen, milyenkor és miért is? :D
2017. jan. 26. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!