Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan halnak meg szűzen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan halnak meg szűzen? Mennyire valós, hogy én úgy fogok? 18L

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg úgy gondolom, hogy soha életemben nem fogok szexelni (leszögezem nincs semmi fogadalmam vagy ilyesmi). Tudom, ezzel még sok fiatal dobálózik, ahogy azzal is pl, hogy sose lesz gyerekük és 10 év múlva ott vannak házasan két gyerekkel.

De vajon ez mennyire reális, mert én TÉNYLEG így gondolom. Nincs ilyen statisztika, hogy hány ember hal meg úgy-akár 40+ évesen is-, hogy sosem szexelt? Vagy ismertek ilyet, vagy aki elmúlt 35 és ártatlan?

Mert én azt látom, higy még a legcsúnyábbaknak is mindig csak jut valaki.



2017. jan. 26. 19:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%

Inkább egy ellenpéldát mondanék: a legszebb és legvonzóbb lány, akit csak ismerek, most épp 24 éves és még ő sem csókolózott soha. Ilyen ez, ha fejben dőlnek el a dolgok. Szóval csak bátorságot kívánok. :)


24/F

2017. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%

Nőként bármikor találsz valakit, ha csak ennyi a gondod. Nincs olyan, hogy senki ne kívánjon meg, feltéve, hogy nincs semmilyen fura bőrbetegséged mondjuk, vagy nem nő az egész testeden fekete szőr.

Egyszer, ha próbálnak megcsókolni, hagyod magad és kész. Lehet, hogy elsőre nem leszel a topon, de most őszintén ez kit érdekel? Legalább kipróbáltad és a következő már biztos jobb lesz.

Én is ilyen elvekkel indultam neki anno az életnek, fura lány vagyok, mégis volt már sok pasim azóta.

2017. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Regisztralj tarskeresokon, pl lovebox. Na ott kb minden nap uj ferfit szedhetsz ossze es fekhetsz le veluk
2017. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én is szüzen halok meg. Ezt eldöntöttem én is. És állom magam ehhez.


18/L

2017. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:14

Majd kinövöd

2017. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nincs olyan csúnya nő akit valaki ne dugna meg :D

Ha nem vagy válogatós akkor simán akad valaki. Ha csúnya, kövér vagy akkor is találnál olyat aki megdug, lehet hogy egy csöves de az is valaki :D

Ismerek olyat aki 35 elmúlt de még nem volt senkije mert mindig visszautasította a férfiak közeledését.


Én férfi vagyok de 22 éves koromig 1 kudarcba fulladt randim volt csak...

Most 26 vagyok, boldog párkapcsolatban és ha minden jól megy idén összeköltözök a párommal és összeházasodunk.

Ne add fel ;)

2017. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
18vagy még lehetsz jó nő és szétdugathatod magad. Bàr!!! Nem sok olyan làny van aki nem tudja megkapatni magàt ha nem akarja..
2017. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szüleim megaláztatása és napi szintű verése miatt, önbizalom hiányommal és a szüzességemmel halok meg :) 20/f
2017. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem valós!

Bizonyára több szatyornyi ajánlatot kaptál már, csak élni kellene a lehetőségekkel! Ne csak később fogd a fejed, hogy mennyi lehetőséget, gyönyört szalasztottál el!

2017. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!