Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves szűz lány hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűz lány hogyan mondja el ezt ismerkedéskor anélkül, hogy megbélyegeznék?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom, de nem voltam szerelmes igazán, nekem anélkül nem megy. A testemmel nincs problémám, tetszik, amit látok, mikor tükörbe nézek, nem itt van a baj. Viszont ismerkedéskor nehéz, legalábbis kellemetlen bevallani, hogy még senkivel sem voltam eddig. Pár évvel ezelőtt még nem volt "ciki", de azért 26 évesen már más.

2017. febr. 23. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én 22 voltam, de nem volt semmi gond. íte is legyél laza, ne parázz emiatt. Ha megértő a párod, főleg ne gondold ezt gondnak.
2017. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem ciki. Ha nem érti meg, akkor egy barom. Én megérteném, ismerkedünk? F/34
2017. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Amennyiben a másik fél emberként, és nem tárgyként tekint rád, valószínűleg érdekelni is fogja a történet, hogy hogy vagy még mindig szűz. Az ilyen történetek mindig értelmet nyernek, és van is értelme kivesézni a témát. Ha valaki ilyet mondana nekem, egyből felkeltené az érdeklődésemet. Szerintem bátran felvállalhatod, sokan meg is becsülik.
2017. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahogy elmondanád egyből állna a pisztoly.
2017. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz.. Meddig jutottál el a fiukkal?
2017. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ne mondja el! Ha arra kerül a sor csak annyit kérjen, hogy legyen nagyon ovatos és tapintatos.
2017. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 RRR ***** válasza:
100%
Ne az elején tedd,ha megismerted és egykedves,türelmes férfi,,akkor tedd és semmi baj nem lesz,ne idegeskedj!!
2017. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ennek sok férfi örülne, hogy ő az első aki hozzád érhet úgy,és nem a 34. Mai világban ritka az, hogy a miénk valaki elsőnek. Egyértelmű,hogy ne ezzel kezd az ismerkedést, s ha eljuttok odáig,nyílván addigra kiismered az illetőt, s nem lesz vele gond. :)
2017. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit igazán érdekelsz, ez nem fogja különösebben zavarni, és megbélyegezni sem fog miatta. Bizonyára kíváncsi lesz a "hogyan és miért?"-re, de ez ne zavarjon.


Engem pl. tuti nem zavarna, sőt örülnék is neki.

2017. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te lány ez egyáltalán nem egy olyan probléma amit cikinek kellene érezned, sőt sok férfit még vonz az a tudat hogy ő lehet benned először már bocs hogy így mondom. Viszont készítsd fel azt a srácot akinek odaadod a szűzességedet azzal hogy elmondod mert egy szűzzel több odafigyelés kell még a szokásosnál is.
2017. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!