Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves szűz lány hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűz lány hogyan mondja el ezt ismerkedéskor anélkül, hogy megbélyegeznék?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom, de nem voltam szerelmes igazán, nekem anélkül nem megy. A testemmel nincs problémám, tetszik, amit látok, mikor tükörbe nézek, nem itt van a baj. Viszont ismerkedéskor nehéz, legalábbis kellemetlen bevallani, hogy még senkivel sem voltam eddig. Pár évvel ezelőtt még nem volt "ciki", de azért 26 évesen már más.

2017. febr. 23. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök cuki lehetsz! :)
2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fura, ha nőről van szó senki nem mondja, hogy gáz, bezzeg én ugyanennyi idősen feltettem itt ezt a kérdést mindenki gáznak találta.. :D
2017. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pl.: mond azt hogy orált részesíted előnyben
2017. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Deflohelp ***** válasza:

Ismerkedéskor egyáltalán nem szükséges szóba hozni.

Ha valóban szerelmes leszel és te is akarod majd, hogy

megtörténjen, akkor úgyis lesz néhány megbeszélendő

technikai kérdés (mikor, hol, milyen körülmények mellett),

többek között az is, hogy eláruld (és ne bevalld), neked ez

lesz az első alkalom.

2017. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!