Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves férfi, hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, hogyan lehet még szűz?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok ,és még szűz! Senki nem gondolja körülöttem. Rengeteg alkalmam lett volna! De ugyebár a volna nem játszik ! Prostiknál nem voltam ,az nem számít szerintem.Minden más történt , csak épp a közösülés nem jött össze ! Soha ! De kiváncsi vagyok milyen . Se meleg nem vagyok, a kérdés pedig nem kamu ! A helyzet tudom ,hogy gyászos , ilyen választ nem kérnék ! Köszönöm tudom magamtól is :-)
2017. ápr. 12. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De konkrétan mi a kérdés?
2017. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert.
2017. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van-e még ilyen ember? Mennyire abnormális ez ? Tág fogalomkörre gondololok ! Mással is előfordult -e már? Ha volt valami mindig csődöt mondott a lányoknál ,ha szexre került a sor ? Az emberek véleményére vagyok kíváncsi a dologról !
2017. ápr. 12. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:

Te magad leírtad, hogy hogyan, egyszerűen nem jutottál el addig senkivel. Hogy miért, azt te tudhatod.

Szerintem nem gáz ez, én nálad több vagyok (férfi vagyok), nekem is volt ez-az, de szex nem. Nekem is lett volna rá lehetőségem. De most mire lett volna jó, ha megfektetem a lányt és aztán nem is maradunk együtt? Húztam volna egy strigulát, hogy megvolt, vagy miért?

Nem feltétlen a szex, ami a legfontosabb, hanem hogy legyen valaki az ember mellett és legyen testi kontaktus köztük (nem feltétlen szex).

2017. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy embert, most 33 éves és papnak készült, de szerelembe esett egy csajjal és kilépett kispap korában az Egyház kötelékéből. A szerelem nem jött össze neki, szóval szűz még mindig. Pont múltkor futottunk össze véletlen, kérdeztem, mi a pálya a csajokkal, azt mondja olyan, mint az államkassza, deficites. :D

Ő mit mondjon? Még ennyit sem élt át, mint te.


F29

2017. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen ember. Ő érzelmneket is szeretette volna. Vagy bezárkózott előlük, vagy nagyok voltak az elvárásai.
2017. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam még, mindig szűz! 37 éves soha nem volt barátnője és nem is igen jött neki össze a dolog... egy egyetemi kollégiumban dolgozik, ahol azt húzna meg, akit akarna és még sincs senkije és nem is volt még szopatása se soha. Nem szép gyerek valljuk be, de azért egy egyetemi koleszba akad, mindig pár bevállalós csaj, aki bárkinek befekszik. Szóval nála ráfoghatjuk, hogy egyszerűen csak béna és ezért szűz még.
2017. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra gondoltam ! Volt egy lány , hét alkalommal is megesett ,hogy nem állt fel ! Érzelmi kapcsolat volt ,és ezért lett vége. Próbáltam mindenhogy óvszerrel,nélküle ,de betenni nem tudtam ! Orál az volt oda-vissza.
2017. ápr. 12. 21:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Puha lett mikor punci közelbe ért (sajnos) !
2017. ápr. 12. 21:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem voltál még olyan lánnyal, akire úgy állna mint a cövek.

Vagy azért nem tudtad berakni mert teljesen rástresszeltél.

Utóbbi valószínűbb, mondom ezt lányként.

2017. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!