Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért utasitjátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utasitjátok el az egy éjszakás kalandot? Vagy aki nem utasítja el, annak mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező csak nektek szánalmas férfiaknak nem fér bele az életébe komoly kapcsolat!! Nekünk nöknek igen,képzeld van ilyen is...
2017. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem állítottam ,hogy nincs szuksegem komoly kapcsolatra ,de igen vannak eletszakaszok amikor nem arra vágysz ,vagyis nem komoly kapcsolatra ,es ne mond Hogy minden ember életébe nem fordul ez elő ,hogy arra vágyik ,csak egy kaland egy ismeretlennel ,ettől nem áll meg az élet és minden megy tovább ,de vágysz valami új dologra ,és nem folyamatosan !!
2017. ápr. 9. 19:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mentem már bele "fiatalabb" koromban. Nem kaptam meg tőle azt, ami jó lett volna, pl orgazmus, élvezet.

Igazából egyáltalán nem élveztem, volt vagy 2-3 ilyen alkalom még huszas éveimben, de nem esett jól, azért nem megyek bele manapság. Bár azóta már van egy állandó szexpartnerem, akivel nagyon régóta összejárunk, és mivel már lelki kötelék is van köztünk, így teljesen más vele. Mondjuk ő is egyéjszakásnak indult anno, ő volt az egyetlen, aki tudott orgazmus okozni nekem, ezért marad :)

2017. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na akkor mégis van aki jó véleményel van erről !:)
2017. ápr. 10. 04:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Sokakban ott van egy félelem, hogy ha megteszik, akkor örök életre le lesznek írva k...rvának, mások félnek felmenni egy vadidegenhez, megint mások nem igénylik.

És hogy a többieknek mi tetszik benne, azt szerintem el tudod képzelni...

2017. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!