Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért utasitjátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utasitjátok el az egy éjszakás kalandot? Vagy aki nem utasítja el, annak mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál hogy nem 1 éjszakás kalandot keres hanem kokolyabbat? vagy egyszerűen nem fér bele az értékrendjébe?
2017. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Komolyabbat *
2017. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem kalandot, hanem biztos kapcsolatot keresek, addig meg ott van a kezem, az is kielégít
2017. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem csak komoly kapcsolatról szól az élet ,vannak időszakok az ember életébe ,van amikor csak ez fér bele ,vagy kell a változatosság !
2017. ápr. 9. 14:42
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Akkor utasitom el ha a pasi ronda, vagy mogyorozas utan nem a vart hosszusagot kapom.
2017. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem akarok olyan emberrel összefeküdni, aki ki tudja még hány emberrel szexxelt előttem.

Annak adom oda a testemet, akivel ismerjük egymást, valamint megbízunk egymásban.

És ez nem arról szól, hogy prűd lennék, vagy mocskosnak érezném magamat az egyéjszakás kalandtól. Egyszerűen csak nem vágyom arra, hogy egy vadidegen ember harangozzon bennem, akivel utána sose fogok beszélni. Erre jó a vibrátorom is, azzal sem lehet kommunikálni, a célra pedig teljesen megfelel, illetve ami nagyon fontos dolog: mivel én irányítom vibrátoromat és tudom mi a jó nekem, így biztos elélvezek. Egy olyan ember viszont akivel csak egy egyéjszakás kalandot létesítek, nem fogja tudni, mik azok a dolgok, amik jól esnek, vagy elvisznek az orgazmusig.

2017. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Jaj itt van Erika az élő példa, hogy van élet az agyhalál után, ő lábon kihordta :)
2017. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok rászorulva
2017. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De most azrt írtad ki a kérdést és pontozol le mindenkit, mert nem akar veled senkisem lefeküdni?
2017. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nem én pontozgatok !!
2017. ápr. 9. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!