Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pettingnek muszáj orgazmussa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pettingnek muszáj orgazmussal végződnie?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például a fiúnak muszáj-e elélveznie. Milyen elvárásokkal indultok neki egy pettingnek, úgy vagytok vele, hogy mindenképp elélveztek? Elvárás-e a lány felé, hogy egy kiadósabb petting élvezéssel végződjön? Nem esik rosszul, vagy nem kellemetlen, ha nen vagytok kielégítve egy petting alkalmával? Mármint, nem haragszotok meg érte? Főleg fiúk válasza érdekelne.

2017. ápr. 9. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszúl esne, ha ezek után nem fejezné be.
2017. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Az én véleményem szituáciok alapján:

- kapcsolat elején ossezbujás, puszi - nem várnék még pettinget. Foleg ha még nem volt semmi erotikus elotte.

- ha egyéjszakás osszebujás, akkor simán várnék legalább orált, de inkább sexet

- régebben kapcsolatban (ha nem lesz sex!) akkor akarnám, hogy rendesen befejezze, tehát elélvezzek

- kapcsolatban, úgy hogy tudom hogy utána lesz sex, én nem akarom, hogy elélvezzek (elévezzunk) petting kozben. Felizgatjuk egymást, orál kolcsonosen, miegymást... de utána legyen sex, és inkább élvezzunk el sex kozben.


SZóval leegyszerusítem 2 verziora: ha lesz szex én nem szeretem az elélvezést petting során, inkább menjunk el szex kozben. Ha viszont nincs sex, akkor petting kozben már k..rvára élvezzunk :D és zárjuk orgazmussal. Természetesen oda-vissza mukodjon a dolog. Akarom hogy leszopjon rendesen, és elélvezzek, de alap hogy utána akkor rángatozásig nyalom ot.


26F

2017. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utolsó! :D Igazán hasznos volt. Bár, még nem volt semmi erotikus, de majd kiderül, mi lesz most.
2017. ápr. 10. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!