Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pettingnek muszáj orgazmussa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pettingnek muszáj orgazmussal végződnie?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például a fiúnak muszáj-e elélveznie. Milyen elvárásokkal indultok neki egy pettingnek, úgy vagytok vele, hogy mindenképp elélveztek? Elvárás-e a lány felé, hogy egy kiadósabb petting élvezéssel végződjön? Nem esik rosszul, vagy nem kellemetlen, ha nen vagytok kielégítve egy petting alkalmával? Mármint, nem haragszotok meg érte? Főleg fiúk válasza érdekelne.

2017. ápr. 9. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már régen rossz ha elvárásod van a másik felé. Azért csináljátok hogy kölcsönösen örömöt szerezzetek egymásnak :) Ha szex nincs akkor természetesen jó be fejezni lehetőleg úgy hogy mind a két félnek legyen orgazmusa. :) 23 L
2017. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha úgy végződik inkább fogalmaznék.Ha a lány kézzel csinálja már akkor sem maradhat el a siker.:)18/F Annyi bőven elég.Nagyon rossz érzés felhúzva maradni.
2017. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Erősen javallott. Ahogyan írod, egy kiadósabb pettingnél. Meg amúgy két perc simogatás kombinálva általa egy kis mellcirógatással, és szenvedélyes csókolózással eléri a célját.

Ha csak úgy, nagyszünetben, a sarokban, egy csók és pici símogatás, akkor persze nem. De a tesztoszteron szintje akkor is a plafonon lesz...

2017. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki élvezze szét az agyát, azt a biztos. :)
2017. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz orgazmus akkor minek az egész?

Amúgy ha felhúznak és nem lesz orgazmusod akkor alhasi fájdalmaid lesznek! f.

2017. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Hát, együtt fogunk aludni, és biztosan lesz valami, csak nem tudom, hogy meddig fogunk elmenni. Vagy, hogy ő mit gondolhat, meddig fogunk elmenni. Nem tudom, hogy mire számítsak. Biztosan fel lesz húzva szegény.

2017. ápr. 9. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egyébként nem is értem, majd direkt abbahagyod, amikor élvezne el vagy hogy gondoltad?

Szerintem neked nem való még a petting, mert gyerek vagy.

2017. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy gyerek lennék, egyszerűen még nem voltam ilyen szituációban. :D Nem arra gondoltam, hogy elkezdem kielégíteni a kezemmel, vagy a számmal és direkt abbahagyom, hanem például hosszabb csókolózás, simogatás, amitől feltételezhetően be fogunk indulni. És, hogy egy ilyen simizés, bújás után mindig van-e befejezés.
2017. ápr. 9. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát.... olvasva az utolsó - kicsit részletesebb leírásod - szerintem ezek után ha abbahagynád, én mint férfi kimennék a mosdóba és befejezném amit elkezdtél, ha te semmiképpen nem elégítenél ki, mert onnantól kezdve, hogy felállt a cerka már nem tudnék leállni. Persze, ha első alkalomról van szó, nem szólnék érte semmit, de ha már többször előfordult és később sem rántod ki a húst akkor már venném a bátorságot, hogy rákérdezzek, hogy mi a fenétől félsz, hogy kapsz egy kis fogfehérítést? na mindegy....


összegezve ha első alkalomról van szó, nem gáz, de ne húzd sokáig a dolgot...

2017. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm! :D Első alkalom lesz egyébként, de majd meglátjuk, hogy mi lesz.
2017. ápr. 9. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!