Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi szamit pettingnek es mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szamit pettingnek es mi szexnek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
a behatolás már sex , ennyi
2015. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
46%
1-es fején találta a lényeget!!
2015. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

A szex konkrétan az, amikor közösülés is történik. A simogatás, tapogatás, kézzel történő izgatása a másiknak, az pedig csak petting. Ha pedig szájjal történő kielégítés is van, az meg orális szex.

De a szex szó szoros értelmében, ha közösülés is történik.

2015. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a petting a szex része.

Tehát szex minden, ami a genitáliák izgatásával történő kölcsönös örömszerzés. Tökmindegy, hogy kézzel, szájjal, eszközzel, pénisszel, akárhogy történik: ez mind szex.

2015. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

"Szerintem a petting a szex része. "

De mi van, ha nincs szex, nem történik meg a behatolás? Akkor az mi? Amikor két ember még csak felfedezi egymást testét, tegyük fel, hogy 16 éves fiatalokról beszélünk, akik még nem akarnak lefeküdni egymással, csak izgatják egymást kézzel. Akkor ők is szexeltek már?:) Nem hiszem...

Persze ki, mit gondol, ki mit tart annak.

De szerintem a petting lehet része a szexnek, viszont nem nevezném a pettinget szexnek.

2015. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!