Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt az ideje a szexnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az ideje a szexnek? Hogyan kezdeményezzem/ segítsek neki?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, a barátom is és én is 19 évesek vagyunk, 2 hónapja vagyunk együtt. Sokszor eljutottunk már odáig, hogy smarolunk,megujjaz, stb. ,de nem tudom biztosan, hogy ő is szeretne e tovább lépni és értéktelen sem akarok lenni a szemében, azzal, hogy esetleg túl könnyen megkap, mert eroltetem a dolgot. Hogyan derítsem ki,mit szeretne anélkül, hogy megkerdeznem? Megkerdezni azért nem akarom, mert nem akarom, hogy azt érezze eroltetem a dolgot.A kérdésem az lenne, hogy hogyan próbáljak tovább lépni erről a szintről, mit csináljak? Emellett ő fel attól, hogy nagyon hamar elmegy,hogyan tudok segíteni amellett, hogy szóban már sokszor próbáltam erről beszélni vele? Adjatok tippeket /tapasztalatokat legyszi! :) Szeretném ha különleges lenne az első alkalmunk együtt.
2015. aug. 14. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kényeztesd a száddal.
2015. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatnál neki egy kis "franciát" és onnan pedig majd adja magát a helyzet, hogy lefektet-e és beteszi vagy inkább csak hagyja végig :D


Ha csak hagyja végig és utána nem mutat hajlandóságot a "második menetre" akkor még nem áll készen, de értékelni fogja :D

2015. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de nem tudom biztosan, hogy ő is szeretne e tovább lépni"

Tutira tovább akar lépni.


"Hogyan derítsem ki,mit szeretne anélkül, hogy megkerdeznem?"

Amikor megujjaz akkor ne engedd neki hogy élvezésig csinálja, hanem kezd el szopni, de ne élvezésig. Majd feküdj a hátadra. Ha ebből sem érti meg, akkor nem valami okos srác.

(Amennyiben nem szedsz tablettát, akkor egy óvszert is elővehetsz hátradőlés előtt.)


"Emellett ő fel attól, hogy nagyon hamar elmegy,hogyan tudok segíteni"

Sehogy, ez az ő reszortja. Neki kell megtanulnia kezelni a testét. Ha óvszer nélkül csináljátok (AKKOR ÉS CSAK AKKOR CSINÁLJÁTOK ÍGY HA TABLETTÁT SZEDSZ!!!!! Egy gyorstüzelő úgy belédtüzel mint állat random módon is.), akkor első alkalommal tuti rövid lesz a téma. Berakja, mozog egy percig és pá.

Óvszerben sokkal tovább fogja bírni.

2015. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!