Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma szexeltem először, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szexeltem először, de szerintem nem annyira jó, mint amilyennek gondoltam!?

Figyelt kérdés

Ma voltam először együtt a barátnőmmel, évek óta erre a pillanatra vártam, jó volt, de annyira nem mint amennyire gondoltam. Az elején csodálatos volt amikor nem volt még annyira kitágulva, és benedvesedve, de utána már nem élveztem. Persze máskor is fogjuk csinálni, de egy kicsit csalódtam.:/

Más is volt így ezzel?


21f


2017. ápr. 8. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg az lehet, hogy túl képzeltem ezt az egészet, mert már kb 4 éve folyamatosan a szexen járt az eszem. Meg mivel ez volt az első alkalom sokat szerencsétlenkedtünk.:))
2017. ápr. 8. 21:50
 12/14 Diavolino44 ***** válasza:
Majd lesz az jobb is. Nekem is az elso alkalom kicsit csalodas volt. De azert van kulonbseg a kozott, mikor magadnak csinalod, vagy mikor a csajjal vagy.
2017. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd rájössz, hogy jó, hogy ha többet csinálod :)
2017. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta mióta feltettem a kérdést már jó párszor szeretkeztünk, ha jól számolom 12x. Egyre jobb tényleg, ahogy írtátok. Rutinosabbak vagyunk már, és tovább is bírom:)
2017. ápr. 27. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!