Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon égő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon égő vagyok, hogy 20 éves fiú létemre nem szexeltem, és nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyre jobban zavar ez engem mostanában.:(

Ti hány évesen szexeltetek először?


2017. ápr. 8. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, de nem igazán izgatom magam rajta. Egy időben zavart, de most már nem igazán.
2017. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 21 évesen veszítettem el komoly kapcsolatban, de nekem lelki okok miatt nem volt senkim, pedig volt szexre és kapcsolatra is jó pár lehetőségem...


am meg ha ennyire zavar miért nem teszel azért, hogy összejöjjön? nem olyan nehéz

persze attól is függ mekkora igényeid vannak


24F

2017. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy ez gáz, majd csinálod, ha van valaki, akit szeretsz, és akivel szívesen elveszíted
2017. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor zavarjon ha annyira gátlásos leszel hogy hiába van barátnőd nem fog felállni a cerka.. Nálam ez van. Komolyan rosszabb mint amikor nem volt senki. Lett volna lehetőségem vele el is veszíteni a szűzességem. De puha pöccsel nehéz. Gondoltam már rá hogy inkább levágom.
2017. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy égő. Inkább legyél ilyen, és ne olyan mint néhány korombeli és kevésbé korombeli gyerek, aki már 15 évesen 20 csajt megfektetett.


18/L

2017. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem égő. Nekem 22 évesen volt az első barátnő, első, csók, első szex.

Azóta sok minden történt ezt a lányt ár nagyon régen nem is láttam.

Most 26 éves vagyok és menyasszonyom van.

Ne add fel. Járj buliba, tinderezz vagy akármi.

2017. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!