Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az gáz, hogy 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogy 19 éves fiú létemre még nem szexeltem?

Figyelt kérdés
Pedig már nagyon szeretnék, csak mivel nem vagyok társaségi ember, és keveset beszélek ezért nincs barátnőm. De lehet, hogy már sosem lesz:/
2016. nov. 20. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 20 vagyok és én se szexeltem még sose.. :D

20F

2016. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sose lesz... Jaj, vicces fiú. Mi van, már öregember lettél? Ilyen humorral pedig járhatnál társaságba. Mondjuk az igaz, hogy néma gyereknek még az anyja sem érti a szavát, hát még idegen csajok. Kapd össze magad. Ha nem teszel ellene, akkor nem is zavar még annyira.


19/L

2016. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hidd el, nagyobb az esély arra, hogy hátralévő életed során összejöjj valakivel, mint hogy egyedül maradsz. :)
2016. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tttssj ***** válasza:
Én nemrégiben 26 évesen szexeltem először, szóval nyugi. Én sem vagyok társasági ember.
2016. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy az.
2016. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

en 25 evesen csinaltam eloszor.

addig nem volt senkim.


most 36 vagyok es van mogotem egy par kapcsolat, megtugtam azon kivul meg par csajt.


szoval, total jol elvagyok.


csak nem kell feladni..

2016. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. én is 23 évesen szexeltem először. semmiről nem maradtál még le!
2016. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gaz. En 18 evesen vesztettem el a jelenlegi baratnommel a szuzessegemet. :) es eleg nehez volt mert en se vagyok tarsasagi sot az a fajta sem akit a mai tini lanyok kedvelnenek (szoros,tetkos,kicsit macis de nem dagi es dolgozom rajta h eltunjon,szakallas) es pont olyan lanyt talaltam aki ezt mind imadja. A ferfias kulsot a szakallat a szort. :) 19/F
2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerosom 22F es meg csokolozni secsokolozott...de sztem meg az se gaz....egyszeruen annyi h meg nem talaltatok meg azt a lanyt, akivel osszeilletek. ennyi
2016. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!