Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S. Nem akarom a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem akarom a barátomat orálisan kényeztetni, miért erőlteti akkor?

Figyelt kérdés
Nem szeretném lecumizni a pasimat, mert nekem megalázó lenne, csak az a része tetszene,ha ő kényeztetne oràlisan, de adni nem akarok neki, màr elmondtam neki, de erőlteti és mindenképp azt szeretné ha bekapnám a répájàt. Jogosan kéri tőlem, miért nem fogadja el,hogy én nem akarok szo.ni? ;(
2017. ápr. 5. 21:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A pasim autókat bütyköl és értek a kocsikhoz, lehet ciki ez lànyként, de ez van.
2017. ápr. 5. 22:21
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Jól van, nem kell erőltetni :D
2017. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Beviz Elek ***** válasza:
72%
B. Eszter?
2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Lehet ülve is szopni. Ő áll te ülsz. 23 L
2017. ápr. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

"Nem érdekel a pasim, hogy mit akar, csak nyaljon ki"... szerintem itt repülnél a faszba. Azt kapod amit adsz.

Magyarán semmit... egy hülye kis pitsa vagy és nem is érdemelnél semmit.

Lehet azért nem akar nyalni, mert büdös a pinááááád! :D

Hát sírok.. ha te nem adsz neki semmit, akkor ő se fog.

2017. ápr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ágyon fekve is lehet szopni.
2017. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
akkor szopjad le a Ladában!
2017. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%

Másik kérdésnél olvastam hogy ha a csaj csinálja de a csávó nem akkor a csávó egy önző szemétláda. A csaj jobban tenné ha kidobná.


Ha a csaj nem csinálja de a csávó igen és ő is elvárná akkor a csávó egy önző szemétláda. A csaj jobban tenné ha kidobná.

2017. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez a kérdés már csak azért is kamu mert én még nem talalkoztam lánnyal, aki ezeket a szavakat használná, hogy cumizas meg répa... :D Ebből annyira lerí, hogy nem csaj a kérdező.
2017. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!