Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S. Nem akarom a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem akarom a barátomat orálisan kényeztetni, miért erőlteti akkor?

Figyelt kérdés
Nem szeretném lecumizni a pasimat, mert nekem megalázó lenne, csak az a része tetszene,ha ő kényeztetne oràlisan, de adni nem akarok neki, màr elmondtam neki, de erőlteti és mindenképp azt szeretné ha bekapnám a répájàt. Jogosan kéri tőlem, miért nem fogadja el,hogy én nem akarok szo.ni? ;(
2017. ápr. 5. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne fordított helyzetben? Ha ő érezné megalázónak azt, hogy kinyaljon téged?
2017. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
ez kamu?
2017. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem akarod, miért érzed megalázónak, az miért nem az ha téged nyal?


Hogy erőlteti?


Lehet, hogy ezt a kapcsolatot nem kéne erőltetni.

2017. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Küldd el hozzám :)
2017. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
1#-es az engem nem érdekel,hogy neki mi lenne megalázó és mi nem. Engem kényeztessen úgy, de én nem akarom bekapni a far...kàt, mert megalázónak tartom és fúj...
2017. ápr. 5. 22:01
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Eleg kamu szagu, de azert elmondom ha megsem:

Mivel feltetelezem nem uzleti viszonyban vagytok es nem az oralis szex a fizetseg, igy semmi joga senkinek sem - se csajnak se pasinak - elvarni hogy a masik olyan dolgot csinaljon amkt ö nem akar. Nem azert nyalom ki a csajom, hogy felirhassam a szamlajara es bevaltsam egy szopasra. Azert csinalj barmit is mert örömet akarsz okozni. Aki kenyszerit az nem tisztel teged es emberileg leszr.

2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te jány?
2017. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
1%
Na jo abbol amit irtal egyertelmu h ez a pasi csak dugasra hasznal teged. Aki szeret az nem alaz meg igy ha tudja hogy neked ez nem pálya.
2017. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Le ne írja, hogy hány éves, mert tuti, nincs még 18.
2017. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked egy szubmisszív beállítottságú pasi kellene.


23/F

2017. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!