Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném orálisan kényeztetni a barátomat, de nem tudom végigcsinálni. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal jutottam el elôször odáig, hogy megpróbáljak örömet szerezni orálisan.

Elsô alkalommal hatalmasat élvezett, le is nyeltem, de annyira borzalmas volt az íze, hogy majdnem rosszul lettem.

Amikor másodjára próbáltam, nagyon igyekeztem, de amikor több elôváladék jött egyszerre, rosszul lettem és kézzel folytattam. Ezt többször is megcsináltam egymás után, de inkább abbahagytam, mert nem tudtam élvezésig csinálni neki.


Ezek ellenére nagyon szeretném, ha mégis sikerülne, mert nagyon szeretnék örömet szerezni neki ilyen módon is.

Nem szeretném elmondani neki, hogy rosszul vagyok az izétôl, hanem próbálkozni szeretnék, de már az elôváladéktól rosszul vagyok.


Tudnátok segíteni? Mit tettetek/tennétek hasonló helyzetben?


Köszönöm a válaszokat!

20/N


2016. ápr. 11. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ultravékony óvszer esetleg ?
2016. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyébként sem használunk óvszert, gyógyszert szedek. :/
2016. ápr. 11. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Ízesített síkosító? :)
2016. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"akkor szoktasd magad hozzá, mert mi pasik imádjuk […]"

Éppen az lenne a kérdésem tárgya, hogy hogyan tudnám megtenni, hogy neki és nekem is jó legyen.

A páromat ismerve tudom, hogy nagyon rosszul esne neki, ha megtudná, nem élvezem közben. Úgy gondolom, a normális férfiak ugyanilyen módon gondolkoznak.


Szóval ilyen jellegû üzeneteket és választ nem kérnék.


Köszönöm az ötletet, #3-as! Biztosan kipróbálom. :)


Esetleg még lennének ötleteitek? :)

2016. ápr. 11. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Biztosan elfogadod őt 100%-ig? Én akkor nem szerettem csinálni, ha ez nem volt meg egészen. Akkor valamiért nem kívántam annyira.
2016. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretem. A kapcsolat minden egyéb terén hatalmas összehang van közöttünk, imádom kényeztetni, még az ánuszánál is szoktam néha izgatni.

Mindent megtennék azért, hogy ez is sikerüljön.

2016. ápr. 11. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia:) Velem is ez (volt) a helyzet. Nekem az segített, hogy amint vmi kis váladékot érzetem, szívtam egy picit erőteljesebbet és ízlelés nélkül lenyeltem. Eléggé bevált, sőt, szerintem megszoktam az ízét, mert mostanában hagyom hogy kispricceljen a számban és ami mellé folyik az lenyalogatom, kicsit a makkot még szívogatom is. :)

Hátha te is megszokod majd!

18L

2016. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7# te profi vagy,tesztelnek 👍
2016. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ízesített, ehető síkosítót használ a párjára, s az teljesen elnyomja az esetleges kellemetlen ízt, és óvszer se kell 😊
2016. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
jesszus hát mit lehetne szerinted ?? én meg nem szeretem az eper fagyit de a barátom azt élvezné ha megenném, akkor most kényszerítsem rá magam ?? de hogyan csináljam, hiszen undorodom tőle! mégis muszáj mert a barátom élvezné.. bár ha megmondanám neki hogy undorító akkor nem kéne megennem... úr isten most mihez kezdjek ?? leiszom magam a pcsába hátha úgy majd nem érzem az ízét és sokkal könnyebben fog csúszni..
2016. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!