Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném orálisan kényeztetni a barátomat, de nem tudom végigcsinálni. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal jutottam el elôször odáig, hogy megpróbáljak örömet szerezni orálisan.

Elsô alkalommal hatalmasat élvezett, le is nyeltem, de annyira borzalmas volt az íze, hogy majdnem rosszul lettem.

Amikor másodjára próbáltam, nagyon igyekeztem, de amikor több elôváladék jött egyszerre, rosszul lettem és kézzel folytattam. Ezt többször is megcsináltam egymás után, de inkább abbahagytam, mert nem tudtam élvezésig csinálni neki.


Ezek ellenére nagyon szeretném, ha mégis sikerülne, mert nagyon szeretnék örömet szerezni neki ilyen módon is.

Nem szeretném elmondani neki, hogy rosszul vagyok az izétôl, hanem próbálkozni szeretnék, de már az elôváladéktól rosszul vagyok.


Tudnátok segíteni? Mit tettetek/tennétek hasonló helyzetben?


Köszönöm a válaszokat!

20/N


2016. ápr. 11. 22:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 12. 06:35
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Attól is függ az íze hogy milyen ételeket eszik..ha sok sosat akkor kesernyés ha sok edeset akkor édesebb az én pàromnál legalább is!
2016. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, hogy cukorkát szopogatsz közben. Például ha enyhén mentolos, akkor még jobban is fogja izgatni a srácot.

Vagy még egy nagyon jó dolog a gésák szokása, a meleg (forró) tea kortyolgatása közben. Egyrészt Te a tea ízét jobban érzed majd, másrészt ahogy a teától forró lesz a szád, a pasid meg fog őrülni tőle... :D

Az íze tényleg függ attól is, hogy milyen dolgokat eszik, de talán nem kellene emiatt étkezési szokásokon változtatni...


És ha még "énekelsz" is közben...! :)


32F

2016. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy ennyi trükk van, köszönöm! :))
2016. ápr. 12. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!