Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell erőltetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell erőltetni egy nőre, hogy próbálja ki az anális szexet, ha egyszer nem akarja?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 14:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell. Mondom én, meg se említem, nehogy baj legyen belőle. De aztán felszedek egy ribit vagy prostit akinek betehetem, úgyse tudja meg.
2017. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem erről beszélek. Húzzátok a szátokat az anális szexen, egyszerű: olyan párt kell választani, akinek ugyanolyanok az igényei, mint nektek. Nem kell itt nyávogni azon, hogy valaki szereti az ilyesmit is... Egyébként a hozzászólásomból kiragadni 1-2 részletet és arra reagálni, na az a logika haver!
2017. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, remélem majd neked is betesznek egy jó vastagot...
2017. ápr. 2. 14:42
 14/32 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező én pont azt írtam ha nem vetted volna észre.
2017. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%
Téged is megcsalnak majd, ne aggódj. Utána már üvöltözhetsz, hogy de én felcsatolhatóssal foglak! mint a feminácik:)
2017. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#14


Nem vagyok a haverod.Abban igazad van, ugyanolyan igényű párt kell keresni.Az viszont előfordulhat, hogy rögtön nem derül ki, kinek milyen az igénye.Ilyenkor célszerű a szakítás, pont emiatt, amit az egyik kommentelő is írt.Ugye elmegy máshoz inkább...de Ennyire nem lehet legyőzni a vágyakat?

2017. ápr. 2. 14:55
 17/32 A kérdező kommentje:
Igen #17.Várlak a proctológián szeretettel.😉 Lehet tudlak még olyan élményben részesíteni, amit még sose éltél át.😂
2017. ápr. 2. 14:59
 18/32 anonim ***** válasza:
14%
Én egy szóval sem mondtam ilyet. Én azt mondtam, hogy ne az legyen, hogy az ember ki se próbálja a másik ötletét/vágyát és rögtön elküldje a másikat a francba, csak mert pl. a gyk.hu-n összeolvasott mindenféle baromságot teszem azt, az anális szexről. Nekem azzal van a bajom, hogy "a nőre kell ráerőltetni", hogyne... A nő mennyi baromságot erőltet a férfira? A kompromisszumok ne csak egy irányban működjenek már! Világosabb így, hogy miről beszélek?
2017. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Oké 18-as.

1.Szerintem nem kell kipróbálni a másik olyan vágyát, amit nem akar az ember kipróbálni.

2.Vannak akik erőltetnék a nőkre, még akkor is, ha neked ez hihetetlen.

3.Ahol ilyen kompromisszumot kell kötni, mint az anális szex, az a kapcsolat Számomra lapát.

4.Csak magamból tudok kiindulni, hogy soha egyetlen páromra nem erőltettem semmi olyat, amit ő nem akart.Tiszteletben tartottam a döntést.Ez az, ami nem megy manapság sok és egyre több embernek.Aki erre vágyott, elküldtem, keressen olyat, akivel megteheti.

A kompromisszum kötés azért nem mindegy mi miatt történik.Semmivel sem lehetne nekem jóvátenni azt a fájdalmat, amit ezzel okoz a másik.

2017. ápr. 2. 15:41
 20/32 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értek egyet azzal amit írtál 67%-os. Igen kellenek kompromisszumok egy kapcsolathoz de nem mindenben lehet kompromisszumot hozni. Például az anált illetően én akkor sem lennék rá hajlandó ha a feje tetejére áll a párom. Szerencsére ebben mélyen egyetértünk vele. Persze meg is kell indokolni ha valamit nem "vállal" az ember mert a csak gyerekes válasz. Én undorodom a gondolatától emellett meg van az esély arra hogy fáj és/vagy sérülést okoz vagy egyéb későbbi mellékhatása lép föl lehetséges hogy a beöntés ellenére baleset történik és a beöntés macerája se vonz.És mindezeken felül a legkevésbé se izgat mikor párom arra téved orál közben sőt feszélyez. Ezek fényében szerintem elfogadható a nemleges válasz. Ahogy én is elfogadok jól megindokolt nemleges választ. Sok más dologban sem lennék partner mert taszít a gondolat.

Ez nem azt jelenti hogy csak misszionárius pózban szexelünk a párommal szeretem a vadulást a mély torkot hajtépést fojtást azt ha lefognak és rendesen megdugnak emellett vannak fétisek amikben tudnék engedményt tenni pl a láb fétis egyes ruhákhoz tartozó fétisek de a pisi a kaki az erdőben/közterületen meztelenkedés a pelenka fétis meg még egy két egyéb számomra nem elfogadható akkor sem ha a páromnak ez a vágya. Kompromisszumot olyasmiben tudnék kötni ami nem érdekel de nem is taszít.

2017. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!