Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell erőltetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell erőltetni egy nőre, hogy próbálja ki az anális szexet, ha egyszer nem akarja?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%

hmm talán, mert gyökér az illető?

semmit nem szabad ráerőltetni a másikra amit nem akar!


24F

2017. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%

Mert sok pasi onzo.

Erre kelk egy olyan parkapcsolat amibe a fiu nem onzo...de a lany meg nagyon akarja popiba. :D nyert ugY

2017. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy a pasik egyrésze milyen önző...jóhogy a nők orrába nem akarják már betenni, mert az is pont lyuk.
2017. ápr. 2. 14:12
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért is van ennyire divatban ez az anál szex. Naponta találkozom a káros hatásaival. Sokan beöntéssel kinyírják a bélrendszerüket, nem záródik úgy mint előtte, gennyes fertőzéseket kap a végbélük.
2017. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell.
2017. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5

Full egészségtelen és nagyon káros.Nem értem miért kell Ennyire ragaszkodni ehhez?Tele van a végbél baktériumokkal, amik ha átkerülnek más szervbe csúnya fertőzéseket okoznak.A beöntés kevés ezek elkerülésére.Nem beszélve a végbélrepedéséről, sérüléséről.Hihetetlen, hogy egyre kevesebb azok száma, akik a hagyományos utat élvezik inkább.

2017. ápr. 2. 14:23
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

Szegény nők, akikre ráerőltetik a popsiszexet... Én speciel szeretem, de nem szoktam erőltetni. Viszont előfordult már, hogy valakit rá kellett vezetni néhány utalással, először hallani sem akart róla, aztán bejött neki és havi-kéthavi 1 alkalom volt utána. Nem szeretem az ilyen hisztis hercegnőket. Egyszerű a dolog: a kapcsolat elején mondd meg, hogy te a párod kedvéért a misszionárius pózon kívül az égegyadta világon semmit nem fogsz kipróbálni, mert az milyen önző a pasi részéről... azt felejtik el a hozzád hasonlók és akik helyeselnek a hülyeségedhez, hogy a férfiaknak is lehetnek igényeik, vágyaik, amiket nem KELL kielégíteni, de egy esélyt lehet a dolognak adni a szokásos hisztis körítés nélkül...

Ha ki akarok próbálni valamit, és a barátnőm rávágja hogy nem, akkor az a kapcsolatunkra elég rossz fényt fog vetni, hiszen fordítva is lehet ugyanez: ami neki lesz fontos, arra én is rávághatom majd, hogy nem... És ez a ping-pong effektus lassan felőrli a kapcsolatot. A kompromisszumok ugyanis nem csak akkor működnek, ha a nő részére kell engedni!

2017. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#9

Sosem kérnék a páromtól olyat, amivel neki fájdalmat, sérülést okozhatok, ill.olyat, amiről tudom, hogy nincs ínyére.

2017. ápr. 2. 14:29
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
9.Aki nem análozik az misszionárius pózban csinálja? Tökéletes logika. Az írásod olvasva inkább te hisztizel kisgyerek módjára.
2017. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#11

A hagyományos út a punci, ha még erre nem sikerült volna rájönnöd.

Ez nem hiszti.Egy másik kérdés kapcsán szeretném megérteni, miért kell ezt erőltetni, ha valaki nem akarja.

2017. ápr. 2. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!