Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, akinek kitágult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek kitágult a záróizma az anális szextől? (Nem azoktól kérdezem, akinek nem tágult ki. )

Figyelt kérdés
Sokszor olvasok róla, hogy a záróizom elgyöngül, és széklettartási problémák jelentkeznek. Kérlek, írd le, ha van ilyen saját tapasztalatod.

#anális #záróizom. széklettartás
2017. márc. 28. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

tágulhat, de csak a rendszeres anális szextől, és segédeszközöktől (tágítók stb) minimum 10 éven keresztül folyamatosan.

tehát ha pl heti 1-2x análoztok abból nem lesz baj.

ha sűrűbben, és tényleg nagyon hosszú ideig, akkor idővel lehet.


Ez nem kívánságműsor, hogy kitől kérdezel. kapsz választ, ha tetszik, ha nem. Ha ennyire szakmabeli választ akarsz, akkor keress fel egy proktólógust, és ne itt verd a nyálad.

2017. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

én kimondottan szeretem az anális szexet ezért elég sokat csinálom elég régóta (heti 2-3 alkalom jó pár éve) és semmi ilyesmi nincs, hogy tágult volna a záróizmom illetve a nőgyógyászommal beszéltem erről és mondta, hogy ez legenda.

30N

2017. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
És a végén megszámolod hányan nem írtak ide?
2017. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Heti 1x csinaljuk. Egy eve kb. De csak az aktus vege fele olyan 5 percig...mikor mar nagyon forro a hangulat. Konnyebben es nagyobbat elvezek vele. Ha aktus utan kell szekelnem ra 10 percre akk sincs gondom....

Az se erdekel ha 60 eves koromra ennyitol bajom lenne...inkabb most elvezzem az eletet, es legyen okes a szexualis eletem. Ezzel kiegyensulyozottabb vagyok.

2017. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Igen tágul. Mikor első alkalommal csináltam egy ujjam is alig fért be. Egy kb 1,5 cm átmérőjű hajkefe nyelétől úgy éreztem majd szét szakad a fenekem annyira feszít. Nagy popsirajongó vagyok. Imádom a tágítós játèkokat. Ma már ha akarom egy pezsgős üveg is befèr a popómba. Szóval kitágult. Ès rugalmas lett. Mivel a záró izom izomból van, kinyúlik aztán összehúzódik. Soha nem volt visszatartási problémám. Edződik az izom és rugalmasabb lesz. Ennyi erővel a tornászok és balettosok ha sokat nyújtanak, lötyögni fog kezük lábuk. 23 L
2017. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Jó, hogy 23 évesen még rugalmasak az izmok, vissza tud szűkülni valamennyire.

Anyu nekem azt tanította, hogy az anál a legnagyszerűbb gyönyör, de nagy ára van...

Még most is nagyon jól néz ki, de 45 éves kora óta pellussal jár...

2017. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjuk már ezt a baromságot. Miért kell hazugni? Nagy mesemondó vagy.
2017. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

én próba képen kipróbáltam már az anált egyedül, műfarokkal, az évek során olyan négyszer kb.

Kitágulsz valamennyire és érezhető amit írsz, de hamar visszamegy. Én úgy vettem észre, hogy azért a következő 2-3 napban éreztem, hogy nem annyira szűk WCzés közben. Kicsit zavaró volt. Azt nem tudom, hogy milyen azoknál akik szinte naponta análoznak.

2017. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Gyerekek. Az izom. Edzeni kell, tornaztatni és jobb lesz mint új korában.
2017. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azért tettem föl ezt a kérdést, mert kb. egy hete volt itt disputa ugyanerről, és én vettem a bátorságot, és azt írtam, hogy a kitágulás városi legenda.

Akkor az egyik hozzászóló kissé pikírten figyelmembe ajánlotta egy proktológus pár soros internetes videóját, amelyben a kitágulás valós veszélyként van kimondva.

Én azonban továbbra sem hiszem el, talán csak azt, amit #1 írt, de #9 válaszának még több az értelme.

Mindazonáltal nem vagyok, és nem is leszek az anál híve (F), valószínűleg öreg vagyok már hozzá... :)

2017. márc. 28. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!