Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, akinek kitágult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek kitágult a záróizma az anális szextől? (Nem azoktól kérdezem, akinek nem tágult ki. )

Figyelt kérdés
Sokszor olvasok róla, hogy a záróizom elgyöngül, és széklettartási problémák jelentkeznek. Kérlek, írd le, ha van ilyen saját tapasztalatod.

#anális #záróizom. széklettartás
2017. márc. 28. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Jól írták: Rendszeres és sok tágítástól tágulhat ki úgy, hogy gond legyen. Ez a helyzet is inkább idősebbeknél fordulhat elő, a kor miatt.

Volt olyan barátnőm, aki nagyon rá volt kattanva a témára és én örültem is a dolognak. Nem csak pár ujjam ment fel, hanem simán a kézfejem. Mégsem volt semmiféle problémája, mert ahogy írták, utána az izom összehúzódott. Ha nincs ellazulva szex közben a másik fél, akkor be sem megy semmi.

#5: Bár igazi lennél!

2017. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, ha statisztikádhoz kell, de nem fogom itt megvédeni az álláspontomat, mert nincs értelme. Akinek nem gond, az úgysem hiszi el, én sem hittem anno. Azt is megértem, hogy nem mindenki egyforma, azért mert nekem tönkre ment, másnak nem fog. De velem ez történt. Ennyi. Ja, nem kell pelenka meg ilyenek, de "ereszteni" kezdett.
2017. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Nézzük objektíven.

A redszeres gyakorlattól bizonyos fokú szél-inkontinencia kialakulhat, ez tapasztalat.

Viszont az ilyen bullshit, hogy székletcsöpögés, azt még én is nagy hülyeségnek tartom. Nem is tudom honnan jött, bárhol bárki is mondta. Ugyanis ha az emésztés nem változik, nincs minek csöpögnie.

Erősítésre ott vannak a záróizom gyakorlatok (pl. kegel), esetleg erre kifejlesztett segédeszközök is. Azt tudni kell, hogy van külső és belső záróizom, a belső pedig nem igazán edzhető.

2017. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amikor olyanokat hazudtolnak meg, aki a saját példájával érvel...

Mint mindent, ezt is másként éli meg mindenki.

Én beérem havi egy-két alkalommal, más meg rakassa meg magát naponta egyszer-kétszer. Mindenkinek a saját segge, azt csinál vele amit akar!

2017. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak szél, bár ez is épp eléggé undorító következmény, de bagatellizáld csak el. Nem csöpögés. Törlöd, mosod magad nagyvécé után, úgy látod tiszta, eltellik egy kis idő, mész pisilni, törlöd magad és szennyezett. Ez kb szinte mindig. Régen sosem. heti egy alkalom, másfél év.
2017. márc. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
11#. Igazi vagyok. És valóban ezeket szoktam csinálni.
2017. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

#15

Férfi vagyok, már nem fiatal, és ugyanezt tapasztalom, amit te. Soha nem volt a seggemben semmi más, mint amit megettem, tehát nem tágította a záróizmomat semmi más, mint ami oda való. Mégis, ahogyan te is mondod, van valami eresztés, én este tapasztalom az alsónadrágomon. Ez fiziológiás jelenség kell, hogy legyen.

2017. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: nekem azután alakult ki, hogy másfél évig voltam olyan kapcsolatban, hogy kb hetente használva lett a hátsó bejárat is. Elég vadul. (én hibám is, én vadul szeretem úgy alapból)előtte már szültem is, annak sem volt hatása,de ez épp elég volt. Ha magától is gyengül, csak úgy, akkor meg pláne nem szabad tágítani. Azon kívül férfiként más a helyzet mint nőként, nekünk hamarabb tönkre megy a záróizom, lévén 3 lyuk ott lent és ha az egyik gyengül sokszor húzza magával a többit is. Kriston Andrea aki az intimtornát kifejlesztette kimondottan ellenzi. És a férje nőgyógyász, ő is.
2017. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Antihater ***** válasza:
0%

Kitágul, de edzettebb is lesz... hiszen izomzatról beszélünk... dolgoztam patológián és olyan halottunk SOSE volt, aki úgy küzdött volna életében széklettartási problémákkal, hogy ne lett volna egyéb betegsége ami miatt kialakult. Többnyire idegi alapon, nehéz szülés utáni komplikációktól vagy komolyabb sérüléstől lehet.

50-60 éves kortól viszont már nem ajánlott az anális sex, mert kevésbé regenerálódik a szervezet. (Ahogy a sport és egyéb aktívabb tevékenységek sem ajánlottak mindenkinek idős korban.)

2017. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Kitágul de edzettebb lesz? Nem lesz. A szüléstől sem lett edzettebb a hüvelyem. Az az izomzat úgy van kialakulva, hogy kiengedje a székletet, ne úgy hogy oda vissza liftezzen benne valami. A szorulásos problémák is tágítanak, és nem edzik a végbelet. Akkor is hasonló történik, csak még kevésbé aktívan. Lehet itt vitatkozni, érvelni, de szerintem meg kéne egyezni abban, hogy saját felelősségre mindenki azt csinál amit akar. De én a saját rossz tapasztalatom alapján óvnám ettől azt aki tanácsot kér vagy megkérdezni. Ettől még nem nézek le senkit, arra használja a fenekét amire akarja. Nem is értem, miért ennyire égető vita kérdés ez, és az anál lelkes rajongói miért pontozzák le azokat a válaszolókat akik óvatosságra intenek. Komolyan nem értem. Azért mert neked nem ment tönkre, másnak még mehet. Vannak fokozatok. Ha csak enyhe de álladó diszkomfort érzést okoz, már akkor is érdemes feltenni a kérdést: megéri?
2017. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!