Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarj ennyire erőltetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarj ennyire erőltetni, ha én nem akarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal egyszer kipróbáltuk az anált,mivel ő azt mondja,hogy nagyon szereti csinálni,és az előző kapcsolatában is csinálta a barátnőjének,aki annyira megszerette állítólag,hogy rendszeresen kérte.......mondtam neki,hogy egyszer én is csináltam már az exemmel,és nagyon nem jött be nekem.

Erre azt mondta,hogy nem mindegy,hogy ki csinálja,ha valaki ért hozzá,akkor nem fáj.

Megengedtem neki,de folyamatosan szúró,éles fájdalmat éreztem,és szóltam hogy hagyja abba,viszont ez után megsértődött,és befordult,hogy alszik.

Ez egy hete történt,most szólt,hogy próbáljuk meg újra,de én nem akarom.

Most akkor ha nem veszi figyelembe,hogy kellemetlen,nem élvezem,akkor mit tegyek?

Szerintetek ez önzőség?



2013. jan. 17. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párod egy se..arc!

Én sosem erőltetném egy nőnek,ha nem élvezi.

Tök mindegy hogy ki,hogyan csinálja,ha fájdalmat érzel,kellemetlen,ne engedd meg neki,hogy csinálja!!

2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paraszt dolog hogy még meg is sértődik, mikor egyszer megengedted neki. és nem is tesz jót a kapcsolatotoknak hogy olyat kell tenned amit nem akarsz.
2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért akarja? Mert ő nagyon szereti. Igen, önzőség. Vele kell megbeszélned.
2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy eddig minden barátnője élvezte,és hogy én vagyok bénácska,mert alig teszi be,mégis nyavalygok szerinte :(
2013. jan. 17. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
és kit érdekelnek az eddigi barátnői.... te te vagy... ezen ne is agyalj, nem kell részletezned, nem te vagy a hibás. Esetleg még próbálkozhatsz vele, de csak ha normálisan viselkedik....
2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ne hagyd,hogy lehúzza az önbecsülésedet,az a luk kijárat,nem bejárat!

Olvasom itt,hogy sok nő belemegy,annak ellenére,hogy nem jó.

Nem minden pasi szereti ám az anált!

Nem veled van a baj!

Ő csak meg akarja dugni a fenekedet,beleélvezni,kielégülni,ezek szerint,az hidegen hagyja,hogy ez mennyire jó,vagy rossz neked!

Lapát!!

2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Esetleg még próbálkozhatsz vele"


Nem akarok többet próbálkozni vele!

Nem ő az első,akivel kipróbáltam,halottam már róla,hogy állítólag létezik olyan,aki tudja élvezni hosszú idő után,

de nekem borzalmasan kellemetlen érzés,hiába a síkosító,hiába próbálok lazítani,fáj.... :(

2013. jan. 17. 21:01
 8/18 harcosangyal ***** válasza:
100%
Akkor NE tedd. Ha szeret megérti ha nem akkor meg nincs miért együtt lennetek.
2013. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pedig le is ültünk,megbeszéltem vele,hogy én ezt nem tudom élvezni,nem izgat.Azt mondta megérti,erre eltelik egy hét,és újra felhozza.....nem értem hogy ha azt mondja megérti,elfogadja,akkor miért hozza fel.

Azt mondta,mikor rákérdeztem,hogy az ex barátnője is így

volt vele,de végül belement,én nem hitegetem hogy várjunk,világosan megmondtam hogy nem,de ezek szerint,mintha meg sem hallaná!

2013. jan. 17. 21:45
 10/18 harcosangyal ***** válasza:
100%
Még mindig csak ezt tudom írni, ha nem akarod ne tedd. Azért vannak határok, ha még meg is próbáltad és nem akkor ne erőltesse. Ha szeret meg kell értenie, ha nem érti meg ...
2013. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!