Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan fog így oviba menni?...

Hogyan fog így oviba menni? Mit tehetek? Erőltetni nem akarom

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves lesz áprilisban,de még nem szobatiszta.A bilire és a wc-re már ráül,a pisi sikerül is,de ezt mindig csak este hajlandó megtenni,fürdés előtt.Napközben sajnos nem,így marad a pelenka.
2012. jan. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
óóó április még messze van.képesek egyik napról a másikra produkálni dolgokat.nálunk akkor jött kis változás amikor azt mondtam magamba is hogy áá nem érdekel majd lesz ha lesz.de sokat segített apa is aki elvitte magával pislni,.hogy a fiúk igy szokták és láss csodát belepisilt ő is.én azt gondoltam áá úgy se fog menni neki,de mégis belepisilt.
2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ne erőltesd, hagyd rá. Kisfiam 33 hónaposan 2 hét alatt szobatiszta lett magától. Tavaly novemberbe. A nyáron esze ágába sem volt WC-re /bilire ülni. Egyszer szólt, hogy kakilnia kell és ment a WC-re és ennyi volt. 1 hónap után a nappali alváshoz sem kellett már pelus. 1 hete éjjelre sincs.
2012. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!