Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlős 2éves kisfiam,...

Bárányhimlős 2éves kisfiam, lázas adtam neki kúpot mit tehetek még ugyanis hűtőfürdőt most nem szabad?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem hat a kúp és 39 fok fölött van a láz akkor ügyelet, injekció. Két óra múlva más hatóanyagú gyógyszert adhatsz neki. A bárányhimlőnek többnyire jól kezelhető a láza, remélem nektek is az lesz. Tehát ha most germicid kúpot kapott, akkor pár óra múlva, ha minden kötél szakad adhatsz neki nurofent vagy panadolt. Azért ezzel is óvatosan mert megterheli a szervezetét. Tehát csak 39 foknál, vagy 39 fok fölött.
2011. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kúptól lement 38,2re.
2011. dec. 30. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vizesruhát szoktam csuklóra és bokára.
2011. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk először nem engedték a himlőnél a lázban a vizes ruhát,sem fürdést.A 2.gyerekemnél, egy gyógyszerész dr.nő nekem elmondta, egész nyugodtan zuhanyozzam le , törölközővel tapogassam meg, ne áztassam, de nem lesz ettől a himlős gyereknek pl.több himlője,vagy ilyesmi.Így is volt, csináltam, és valóban nem tapasztaltam rontott volna az állapotán.A lázra kimondottan jót tett!
2011. dec. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a gyerkőc?
2011. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi éjszaka nem volt láza alig aludt reggel 38,5 nurofenre lement azóta semmi és "rosszcsont" a nagyobbiknak most múltak el a pöttyök neki még hőemelkedése sem volt a picin is most vannak ő 1éves neki sincs semmi baja csak a középsőnek de remélem ennyi volt.
2011. dec. 31. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek! Betegségekben szegény, szeretetben gazdag boldog Újévet kívánok nektek!
2011. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK.HÁT REMÉLEM HAMAR TÚLLESZTEK RAJTA .AZ ÉN KISLÁNYOM SZEPTEMBERBEN VOLT 4ÉVES ÉS TEGNAPELŐTT JÖTT KI RAJTA A BÁRÁNYHIMLŐ:(NAGYON NEHEZEN VISELI MINDIG VAKARNÁ MERT NAGYON VISZKET NEKI SZEGÉNYKÉMNEK:(.KENEGETEM EZZEL A RÁZÓS OLDATTAL AMIT TEGNAP AZ ÜGYELETEN ÍRTAK FEL NEKI AHOVA AZÉRT VITTEM MERT GYEREKORVOS MÁR NEM VOLT ÉS ÍGY ODA VITTEM ÚTKÖZBEN HÁNYT IS DE VALÓSZÍNŰ NEM ETTŐL HOGY BÁRÁNYHIMLŐS HANEM MERT KRUPPOS ÉS AZ SZAKADOZIK NEKI FEL AMI LEVAN RAKODVA NEKI MAJDNEM MINDEN ÉJJEL FELKEL ÉS SÍR HOGY KÖHÖG ÉS TUDJA HOGY AKKOR UTÁNNA KÖVETKEZIK AZ HOGY ÖKLENDEZIK NÉHA HÁNY IS ÉS MÁR ELŐRE FÉL.SZÓVAL NEKEM IS JÓL FOG KEZDŐDNI AZ ÚJÉV:(.MINDEN NAP TÖBB PÖTTY VAN RAJTA MÁR A PUNCIJÁN IS VAN ELÉGGÉ BELÜL IS EGY KETTŐ A BELSŐ SZEMÉREMAJKON LS A FEJÉN IS SZEMHÉJÁN AMIT NAGYON NEHEZEN VISEL MERT HA SÍR AKKOR MÉGJOBBAN CSÍPI NEKI A SZÁJÁBAN IS TALÁLTAM 4ET A SZÁJPADLÁSÁN ÉS A NYELVÉN IS 2. SZÓVAL EGYRE JOBBAN JÖN KI RAJTA DE AZT MONDTA AZ ÖREG BÁCSIKA AZ ÜGYELETEN HOGY EGYÉBKÉNT NEM KELL TŐLE FÉLNI AZ A JÓ HA KITOMBOLJA MAGÁT CSAK NE VAKARJA KI MERT ELFERTŐZŐDHET MEG ILYESMI CSAK TUDOD UGY VAN HOGY A NAP 24ÓRÁJÁBAN PERCÉBEN NEM TUDUNK VELÜK LENNI ÉS VAKARJÁK HA NEM LÁTJUK:):).SZEGÉNYEK .DE MIELŐBBI JOBBULÁST KÍVÁNOK NEKTEK IS ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET:) SZIA
2011. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Már túl vagyunk a nehezén,remélem az utolsó válaszoló is.Mostmár szépen szárad le.Az 1éves öcsi is benne van,ő nem volt lázas aránylag jól türte,nálla most teljesen kiszáradt a bőre mert egyébként is nagyon száraz ekcémás igy most inkább azzal küszködünk.Boldog Új Évet mindenkinek.
2012. jan. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!