Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarj ennyire erőltetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarj ennyire erőltetni, ha én nem akarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal egyszer kipróbáltuk az anált,mivel ő azt mondja,hogy nagyon szereti csinálni,és az előző kapcsolatában is csinálta a barátnőjének,aki annyira megszerette állítólag,hogy rendszeresen kérte.......mondtam neki,hogy egyszer én is csináltam már az exemmel,és nagyon nem jött be nekem.

Erre azt mondta,hogy nem mindegy,hogy ki csinálja,ha valaki ért hozzá,akkor nem fáj.

Megengedtem neki,de folyamatosan szúró,éles fájdalmat éreztem,és szóltam hogy hagyja abba,viszont ez után megsértődött,és befordult,hogy alszik.

Ez egy hete történt,most szólt,hogy próbáljuk meg újra,de én nem akarom.

Most akkor ha nem veszi figyelembe,hogy kellemetlen,nem élvezem,akkor mit tegyek?

Szerintetek ez önzőség?



2013. jan. 17. 20:49
1 2
 11/18 rezfanfütyülős ***** válasza:

Küldd el melegebb éghajlatra!

A szexualitás kettő ember örömét szolgáló történés.

Ha csak az egyik félnek öröm, akkor az büntetés.

Az ilyen fazon járjon kupiba!

2013. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rugd ki!
2013. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

a leírásod alapján ez a srác saját magát próbálja a te károdra!

elméleti síkon én is ismerem eme szex történését különböző fórumokból internetről és gondos odafigyelést tanúsítottam olyan hölgyek sztorijaikra akik ezt előszeretettel gyakorolják a mai napig. teljes részletességgel ismerem minden csinját-binját a kezdetektől,a befejezésig annak ellenére,hogy azóta sem próbáltam.

a páromnak említettem,hogy szeretném ha kipróbálnánk,de falakba ütköztem. szeretem őt annyira,hogy tiszteletben tartsam,hogy nem akarja. hosszú idők elteltével említési szinten puhatolózom,nemgondolta-e meg magát... a válaszát akadékoskodás nélkül elfogadom és nincs bennem harag és szemrehányást sem teszek miatta.

ezzel csak azt akartam mondani -ez a srác nem tisztel téged és a saját örömét keresi.

2013. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"teljes részletességgel ismerem minden csinját-binját a kezdetektől,a befejezésig annak ellenére,hogy azóta sem próbáltam."


Ne haragudj,de ezt nem értem.....ha nem próbáltad,honnan tudod hogy ismered e a csínját-bínját?

Ő is azt mondta,hogy ért hozzá,mégsem élveztem....

2013. jan. 18. 21:09
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság a párodtól. Még az is lehet, hogy az előző csaja sem élvezte igazán, csak azt mondta. Meg ugye kit érdekel, hogy más mit szeret. Sokan Fásy Ádámot is szeretik vagy a pisi-kaki szexet, ettől én még fenntartom a jogot, hogy ne szeressem. Ezen nincs mit megbeszélni: neked kellemetlen, nem szereted, pont. Ha nyafog és sértődik, az csak lelki zsarolás, ami egy mocsok dolog. És amikor téged piszkál, hogy te vagy a bénácska, az még alattomosabb dolog, mert az önbizalmad megingatásán keresztül próbálja elérni azt, amit ő akar...
2013. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mennék bele de biztos vagyok benne ha a barátomnak azt mondanám bármire is hogy nem akkor nem eröltetné!!!!!!

gondold át a kapcsolatodat!!!!

2013. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Csak akkor lehet análisan szexelni, ha mindkét fél önként beleegyezik. Ez egy aranyszabály. De Te tudod. Amúgy még ha vagy is annyira butus, hogy ennek ellenére engeded, hogy betámadja a csokikarikádat, akkor legalább azt ne válalld be, hogy anál közben néha letisztisd a kukoricaszemet a műszerről. Mert az csak egy lépés ettől a helyzettől.
2013. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Nekem az a tapasztalatom, hogy ez nem fog változni. Ha nem is fogja felhozni többet, akkor is vágyni fog rá, és hiányozni fog neki. Esetleg rejtve marad, de mégis ez fog konfliktusokat szülni, hogy mások az igényeitek. Ha szeretne igazán, és nem csak magát megértette volna, hogy nem akarod. Lehet, az segített volna ellazulnod, ha tudod, nem kell neki mindenképpen megfelelned és teljesítened ezt a vágyát, és később sikerült volna fájdalom nélkül. De ha jól értem, ő a fájdalmad ellenére is előhozza újra és erőlteti a dolgot. Ronda dolog ez, hogy téged nevez bénácskának és az önbizalmadat támadja be ezzel, meg azzal is, hogy korábbi barátnőire hivatkozik. A legtöbb nő tényleg úgy csinálja, hogy közben nem élvezi, de szereti a párját és megengedi neki. Igen ez önzőség a részéről, nem is kicsi. Sajnálom, hogy vannak ilyen bunkó férfiak.
2013. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!